Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasta már valaki Jókaitól a...

Olvasta már valaki Jókaitól a Szegény gazdagokat; Gazdag szegényeket vagy Kuncz Aladártól A fekete kolostort?

Figyelt kérdés
Miután befejezem A Gyűrűk Urát magyar íróktól szeretnék olvasni mert legutóbb magyar írótól a tavalyelőtt olvastam. Kíváncsi vagyok, hogy mi a véleményetek ezekről a könyvekről?
2011. jan. 13. 21:36
 1/4 anonim válasza:
69%
valaki biztos.
2011. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
A Szegény gazdagokat kb. 9-10 évesen olvastam, mint minden Jókai regény, fordulatos, irodalmi értelemben mondva, romantikus mű. Az erdélyi helyszín miatt külön érdekes. A Fekete kolostor nem annyira érdekes, de jó kordokumentum, nagy rémségekre ne számíts, Kuncz Aladárékat internálták az I. vh. idején, és jó pár évig ott unatkoztak egy középkori várkastélyba zárva, közben meg a francia őrök néha csúnyán néztek rájuk.
2011. jan. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első: szánalom... második kösz a választ:)
2011. jan. 14. 14:16
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ízlések és pofonok, nekem Kuncz műve egy kedvenc lett. Nagyon tetszett:)
2011. aug. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!