Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki ismer olyan mostanában...

Valaki ismer olyan mostanában játszódó tinikről, fiatalokról szóló romantikus könyvet ami izgalmas és letehetetlen némi bonyodalommal? Esetleg kissebb erotikus részek (nemtúl durva) 16L

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Shiver, Linger, Csitt csitt, szerintem ezek tiniknek jók. Erotikusnak meg ott van az összes vámpíros tucatborzalom, amiben a szépségesen szép hősnő beleszeret nagyatököm vámpírúrba, és oda meg vissza vannak egymástól.
2011. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

kedvencem: Jeaniene Frost - Fél úton a sírhoz.

A címe borzalom, de IStenem.... kénytelen voltam megvenni mind a 3 könyvet egyszerre! Imádom - de vannak benne karikás részek is.

2011. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyébként ha amatör is jöhet, akkor küldhetek neked én is egyet. Tinikönyv, romantikus van benne olyan, és van fantasy is, meg nem fantasy is.
2011. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Alyson noel: evermore,blue moon,shadowland(halhatatlanok sorozat)

Becca fitzpatrick:csitt,csitt

evernight,stargrazer,hourglass(ez egy vámpíros sorozat,de szerencsére NEM twilight utánzat!)

Katherine applegate: zoey görbe utakon,Jake rájön, Nina nem mondja el,Ben szerelmes, Clair-t rajtakapják(szívzűrök sorozat)

Shiver,linger

Tökéletes


Ezek mind nagyon jóóóók! Én imádom őket,mindenkinek ajánlom őket!

2011. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Lakatos Levente- Barbibébi

Celia Rees- Vágyak évadja

2011. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2011. febr. 20. 09:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Szellemlany, egy amerikai lany 1-2
2011. nov. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
egyszerübből mindenkepp a locsifecsi-kiralyno sorozat, fantasybol pedig a Garabonc es a Zsarát (sorozat) cimu konyveket lenne (szerintem) erdemes elolvasnod.
2014. febr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!