Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írtam egy könyvet, és szeretné...

Írtam egy könyvet, és szeretném feltenni a netre letölthető fájlként. Na és a jogvédelem?

Figyelt kérdés
Ez egy háromkötetes regény, amit még évekkel ezelőtt írtam. Küldtem kiadónak, el is fogadták, de horribilis összegért. Nincs rá keretem, és mivel a bevétel se érdekel (mivel csak szórakoztatni akarok), az ingyenes letöltés mellett döntöttem. Viszont nem szeretném, hogy lemásolják és felhasználják, mint saját szerzeményt. Mit tudok tenni, ami nem kerül csillagászati összegekbe?
2011. jan. 22. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tovább kellene próbálkoznod a kiadatással, ismerek olyat, akinek szintén nem volt anyagi háttere mégis talált olyan kiadót, amely felvállalta helyette a kiadásokat. Így neked kevesebb a bevételed, de legalább "regisztrálva" van, így nem lophatja el senki..
2011. jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!