Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potter harmadik...

A Harry Potter harmadik részében Hermione hogy vesz részt az óráin (az időnyerővel) amikor senki nem láthatja meg?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
A tanárok tudnak róla, úgy képzeld el h egyszerre van több helyen...mindenhol egyet látnak belőle...olyan mintha csak ott lenne
2011. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogyan az első mondja. Tudom, számomra is hihetetlen, mert azért lássuk be, az ember nem gép, és okozott volna pár félreértést ez az "idő téma"...
2011. febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindig visszamegy a múltba, tehát egyszerre van két helyen. Biztos láttad a filmben, hogyan oldották meg. Hermione visszatekerte az időnyerőt arra az időpontra ami nekik kell, aztán megmentették Siriust.
2011. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Két helyen,van,hogy 3 órán van egyszerre....

Véget ér egy óra,elvonul,visszatekeri az időt,és elmegy a másikra,majd amikor az is véget ér újra visszatekeri,és elmegy a harmadikra.És délben már nagyon éhes....

Észreveszik,csak Harry nem foglalkozik vele (gondolja,hogy illegálisat úgy sem csinálna a lány),Ron meg nem elég "értelmes",hogy ezekből az el-és feltűnésekből messzemenő következtetéseket vonjon le.

2011. febr. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Én is így gondoltam, csak azon csodálkoztam, hogy ember sem, aki van pl. mugliismereten, nem beszél valaki mással, aki jóslástanon volt, és nem említi meg véletlenül a hermionét? :D

2011. febr. 3. 15:28
 6/10 anonim ***** válasza:

HátXD...ezt nem írta meg így írónő és mivel ez az ő fejében lévő világ, mi nem irányíthatjuk,

de akkor totális lebukás lenneXD

2011. febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Én is így gondoltam, csak azon csodálkoztam, hogy ember sem, aki van pl. mugliismereten, nem beszél valaki mással, aki jóslástanon volt, és nem említi meg véletlenül a Hermionét? :D"


Senki más nem tud ugyan arra az órákra járni amire ő,hiszen egy időben vannak.Van egy fő óra,amire mindenki jár,mert azt nem hagyhatják ki Pl:bájitaltan,bűbájtan,SVK,átváltoztatástan...Azon ott van minden évfolyamtársa,és neki ez alatt vannak olyan tantárgyi,mint számmisztika,mugliismeret,rúnatan..ezekre nem jár más,mert mindenki a fontosabb órákra jár,így nem is tűnhet fel senkinek...

És ugyan kinek tűnne fel?Nem foglalkozik vele senki,lány barátja sincs,nem egy közkedvelt lány...Sőt inkább idegesítőnek tartja mindenki.(Az évfolyamtársai biztos Levander Brown,Parvati Patil)

Csak Ron és Harry akinek feltűnne,de azt megoldja.Reggel felkel,elsétál velük egy fő órára,majd amikor vége,lemarad,időt teker,és elmegy egy másik órára.Amikor azon is végzett arra kell ügyelnie,hogy ugyan oda érjen vissza időben ahol Harryt és Ront a legelső tekerés előtt hagyta.Na ez nem jön össze neki mindig,és ez tűnik fel Ronnak:hogy az előbb még a lépcső tetején volt,hogy került megint az aljára??

2011. febr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem inkább az érdekel, hogy nem öregszik-e gyorsabban? Hiszen, mégha vissza is megy az időben, fiatalabb nem lesz. Vagyis, ami másnak 24 óra, az neki 36.
2011. febr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: nyilván gyorsabban öregszik.
2011. febr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
csurcika: nem értem, hogy gondolod, hiszen jóslástan és mugliismeret például ugyanabban az időben van. És úgy gondoltam, hogy egy-egy ember, aki ezek közül van az egyiken, beszélget, és szóba kerül a Hermione. De abban igazad van, hogy nincs sok ember, akit érdekelne.
2011. febr. 6. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!