Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » "A váratlan utazás", és az...

"A váratlan utazás", és az "Anne" történetek között van valami kapcsolódás? Mármint magában a történetben.

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs. egyébként a váratlan utazást nem is LMM írta.
2011. febr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A történetben nem rémlik, de néhány szereplő mindkettőben jelen van. A Váratlan utazást pedig LMM írta, az már más kérdés, hogy a könyv és a film nem teljesen egyezik.
2011. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A könyv a film alapján készült és nem LMM írta. A Film szereplői a Mesélő Lányból és az Arany útból valók, ha nem hiszed, tessék utánajárni.
2011. márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mégis LMM könyveként jelentették meg a Váratlan utazást, én úgy olvastam azokat,hogy ő volt szerzőként feltüntetve.
2011. márc. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen... magyar könyvkiadás. egyébként én is olvastam: jó is, hihető is, LMM könyveként pedig még el is adható
2011. márc. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lucy az alábbi novellákat írta: "The Story Girl" - "The Golden Road" - "Chronicles of Avonlea" - "Further Chronicles of Avonlea". Ezekből lett összegyúrva a Váratlan utazás.


The Story Girl:The book is narrated by Beverley, who together with his brother Felix, has come to live with his Aunt Janet and Uncle Alec King on their farm while their father travels for business. They spend their leisure time with their cousins Dan, Felicity and Cecily King, hired boy Peter Craig, neighbour Sara Ray and another cousin, Sara Stanley.

The Story Girl was one of the books which inspired the Canadian television series Road to Avonlea.


Itt a lényeg a végén.

2011. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi!

Én csak a filmet láttam, és engem az gondolkodtatott el, hogy emlékeim szerint pl. Marilla mindkét sorozatban szerepel, és ráadásul ugyanaz a színésznő játsza. (Anne nevelőanyukájáról beszélek)

Vagy rosszul emlékszem?

2011. ápr. 4. 21:51
 8/8 anonim ***** válasza:
hát, van egy két ilyen kis közös pötty, de egyébként nincs összefüggés.
2011. ápr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!