Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elkeztem már egy darabja írni...

Elkeztem már egy darabja írni a Gears of war, számítógépes játék alapján egy regényt. Neked tetszik ez az ötlet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
nem ismerem a játékot, mesélnél róla? bár nézz utána, mert az ismert játékoknak, melyeknek van történetük, sokszor írnak belőlük könyvet, :)
2011. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a játék története egyszerre csodálatos és épp olyan meglepőek benne a fordulatok mint a karakterek személyisége. =) sokan egy egyszerü játéknak tekintik de én látom benne azt az igazi "mozgást" ami tényleg regénnyé tehet egy regényt. de azhelyett, hogy cséplem a szavakat mutatok a játékról egy egyszerű videót. Töbnyire egy Marcus Fenix nevű elitélt fegyencról szól. az elsörészben nem derül ki, hogy miért lett 40évre elitélve, de 11év után kiengedik és beállítják a koalíciós seregbe, hogy közdjün ö is a sáskák ellen mint régen. itt egy videó : http://www.youtube.com/watch?v=3gy85nxfEcI és kérlek ne itélkezz azonnal a videó alapján. =) ha tényleg érdekel a sztoria vidd végig bátran a játékot vagy nézz utána kicsit bővebben. =)
2011. ápr. 6. 20:55
 3/6 A kérdező kommentje:
amugy asziszem a 3. részben de lehet. hogy a második részben fog kiderülni, hogy azért került börtönbe mert az apjával harcolt a fronton és nem akarta otthagyni egyedül az apját a parancs ellenére. a 3. rész mellesleg nemsokára fog csak kijönni =)
2011. ápr. 6. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Huh, nem néztem végig a videót, de az lejött nekem: ha eddig nem szerettem a háborús játékokat, ezután sem fogom. :)

De a könyvet írd meg!Mit veszíthetsz vele? Nem vagyok kibékülve az ilyen játékokkal, de nincs jogom leszólni őket. Téged megragadott? Ötleteid lettek, beindult a fantáziád? NEHOGY visszafogd magad! És majd rakj fel részletet. Elolvasnám! XD

2011. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1 fejezet kész. megmutattam az egyik ismerösömnek, hogy mondjon róla véleményt. hasonló véleménnyel van az ilyenekröl mint te. neki viszont nagyon tetszett és rámszabtam, hogy szombatra készlegyen a 2. fejezet vagy megöl =) ha továbbra is érdekel akkor írj.
2011. ápr. 7. 22:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem remek ötlet, engem is érdekelne.
2011. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!