Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen csajos könyveket...

Milyen csajos könyveket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
19 vagyok :) Mostanában Tasmina Perry könyveit olvastam, nagyon tetszettek. Ugyhogy nem ilyen Nveletlen hercegnő naplójára gondoltam (az 14 év körül ok, de most vmi komolyabbra gondoltam picit) Ja és a Twilight is kizárva, az ilyen vámpiros típusuaktól egyszerűen rosszfrászt kapok :DD kösziii :))
2011. ápr. 17. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, én azt mondom, hogy Meg Cabot könyvei nagyon jók! (jó, a Neveletlen hercegnőt én sem szeretem...)de pl.: a Mediátor és a Hívószám sorozata nekem nagyon tetszett! A nővérem 19 éves volt, mikor ezeket olvasta és neki is tetszettek!

Ugyh én ezeket ajánlom... le nem tudtam tenni őket!:)

2011. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szent Johanna Gimi kortól független szerintem ez az olvasmány (-: És kortárs!!!!
2011. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Még csak 12 vagyok, és a legtöbb könyvem olyan amitől frászt kapsz:)). Viszont szerintem tetszene a Fehér Klára: Bezzeg az én időmben c. könyv. Vagy van egy jó a tatárjárásról a Molnár János: Sebzett turul. Van még Jules Verne: 80 nap alatt a föld körül. Én inkább a vámpíros könyveket szeretem, de tudok egy könyvet teljes szívemből ajánlani Dan Brown: A Da Vinci-kód. Le nem tudtam tenni. Igaz, hogy meghal benne egy bácsi, de nagyon izgalmas, komolyan. Remélem jókat mondtam, és olyanokat amiket még nem olvastál!
2011. ápr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Fejős Éva könyveit ajánlom.Hotel Bali 1,2.Ezek biztosan tetszeni fognak,én is imádom őket!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én kedvenceim:

Jane Austen naplója/magánélete

Büszkeség és balítélet

2011. ápr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!