Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Meg lehetne szerezni valahonna...

Meg lehetne szerezni valahonnan a Twilight 3. részét (Eclipse) magyar fordírását? Meg a 4. -et (Breaking dawn) fordítását is.

Figyelt kérdés
Esetleg el tudná küldeni valaki: E-mail címem: szusza6@freemail. Hu
2009. márc. 6. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
2009. márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Sziasztok! Én is azt szeretném kérdezni hogy honnan lehet letölteni magyarul az Eclipse-t és a Breaking Down-t, mert amit ide írtatok azon az oldalon már nincs fennt,de ha esetleg valaki elküldené nekem erre az e-mail címre: polyakniki@citromail.hu akkor az nagyon megköszönném.
2009. jún. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló által linkelt oldalakon fennvan!
2009. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*MÁSODIK válaszoló!bocsi
2009. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Engem az érdekelne, hogy a 2. helyen megadott linkek hitelesek? Mert gondolom a könyw nem kétszázx oldalas...
2009. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ruppreni válasza:
A nevem ruppreni sok mindent halottam az alkonytról ezért a film első részét megszeretném nézni online valaki tud segíteni???
2010. júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 carmi0315 válasza:
ez ruppreninek!az alkonyat első részét a www.moziklub.info-n nézheted meg !én is itt néztem és nagyon jo
2010. júl. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
már nem azért de a breaking dawn-t még tuti h nem tod letölteni... de ha vhogy mégis akk csodálnálak..
2010. júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
aranyom.. a breaking dawn-nak még normális előzetese sincs nemhogy le lehessen tölteni....
2010. júl. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A Breaking Dawn-t, vagyis a Hajnalhasadást most forgatják. Két részben fog kijönni, mint a legutolsó Harry Potter. Az első rész: 2011. novemberében, a második pedig, valamikor 2012-ben. Az eclipse, vagyis a napfogyatkozás, pedig szombaton jött ki magyar nyelven, csak még nem rakták fel letöltő, vagy online megtekintő oldalra.

Ha könyvet keresnéd:

Twillight

*****

New Moon

*****

Eclipse

*****

Breaking Down

*****

Forgatókönyvek:

New Moon forgatókönyv

*****

Eclipse forgatókönyv (angol)

*****


remélem segítettem. :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!