Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Cassandra Clare - A holtak...

Cassandra Clare - A holtak városa című könyvet meg tudta venni valaki valahol?

Figyelt kérdés

Ajándékba keresem, bátyámnak, de eddig bármelyik boltba mentem be, sehol sem tudtam megvenni, sőt, volt olyan is, hogy azt mondta az eladó, hogy még nem is hallott róla. Pedig biztos létezik, mivel ez egy sorozat első kötete, és a sorozatnak már a harmadik kötetét adták ki.... :/

Tudná valaki, hogy hol tudom megvenni?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 30. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Cassandra Clare A Végzet ereklyéi sorozat magyarul megjelent kötetei a következők:

1. Csontváros (City of Bones)

2. Hamuváros (City of Ashes)

3. Üvegváros (City of Glass)


A holtak városa könyvről még nem hallottam (sem magyar, sem külföldi kiadásban) és ilyen szerintem sem létezik. Valamit nagyon félreérthettél.

Az biztos, hogy a sorozat első része a Csontváros. Ha ezt veszed meg a bátyádnak, biztos, hogy örülni fog neki, mert a könyv és a sorozat is nagyon jó.

2011. máj. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előzőnek igaza van.


Csontváros az első rész címe.

2011. máj. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!