Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki ír könyvet, regényt? Mi a...

Orbit-titkosnév kérdése:

Ki ír könyvet, regényt? Mi a címe?

Figyelt kérdés
Írjatok légyszi egy tartalmat vagy valamit.
2011. máj. 1. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én írok, de még nincs címe. Ami az igazat illeti, valahogy nem jön az írás.. vagyis mire kinyitom a Word-öt, elmegy a kedvem, de nem tudom miért.. :SS Tartalmat nem szeretnék írni, talán csak annyit, hogy egy fiatal lány kalandjáról/románcáról szól, hogyan tanul meg dolgokat az életben, titkokra derül fény.. :)
2011. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az első vagyok, véletlenül az elejéről kitöröltem, hogy már kicsivel több mint 100 oldalnyi A4-es lapot teleírtam, de most valahogy nem jön az írás, pedig lenne ötletem.. na.. addig írok ide, hogy megjön a kedvem. :D
2011. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát jah, kicsit hosszú lesz a bejegyzés. Szóval én többet is írok. Ez a kettő már majdnem kész van:


Jégcsap:

Christine Sunbeam átlagos napjait éli Chicago nyomornegyedében. A családja sok évvel ezelőtt hirtelen leszegényedett, aminek egészen idáig nem tudta az okát. Nem tudta, hogy a szülei mért fogták olyan szigorúan, még akkor is, amikor már betöltötte a nagykorúságát. De most már azt kívánná, bár meg se tudta volna...


Chicago és Detroit vámpírjai harcban állnak, és Christine pont a végső ütközetbe csöppen bele. Akaratán kívül hamarosan csatlakozik a halhatatlanok világához, és így ő maga is belekeveredik a háborúba. Nem lenne elég baja már így is, ráadásul gyengég érzelmeket kezd táplálni a mestervámpír iránt, Sergio iránt. Sergio körülbelül egy hatszázéves vámpír, a klánnak a feje, és jelenleg a halott feleségét gyászolja. Éppen ezért hol kedves, hol végtelenül undok.


De érez-e egyáltalán bármit is Sergio Christine iránt? Sikerül a lánynak beilleszkednie a vámpírtársadalomba, vagy szokatlan és megbocsáthatatlan tetteivel kivívja a természetfeletti lények haragját? Mi köze Sergio feleségének a háborúhoz? És a legfőbb kérdés, hogy éredkli-e bárkit is, hogy mi történik Christine-nel, vagy arra van ítélve, hogy innentől örökre együtt kelljen élnie a családja nélkül, akik a vámpírléte miatt szívből megvetik?



A hírnév árnyéka:

Sally Johnsson egy tizenhéz éves lány, aki Liverpoolban tengeti a napjait igen rossz körülmények között. A családját ugyanis egy tragikus balesetben elvesztette, és csak egy öreg nagypapája maradt. Ő azonban képtelen tovább eltartani magát és az unokáját, ezért egy nagyon nehéz döntést kell meghoznia.


És itt kezdődik el minden...


Sally egy neves amerikai egyetemre kerül, egy gazdag családhoz, ám a boldogság továbbra sem találja meg. Megismerkedik a tanárával, aki hamar felfedezi a tehetségét, és szerződést ajánl neki, mert csak hobbiként tanít az iskolában, valójában egy lemezkiadó cég egyik tulajdonosa.


Azonban nem csak munkakapcsolat alakul ki. Sally nagyon vonzódni kezd a férfihoz, aki szintén szerelmet vall a lánynak. Csak a bökkenő ott kezdődik, hogy a világ egyik legnagyobb szélhámosáról van szó, a pár évnyi korkülönbségről nem is beszélve. Mindene a pénz és a nők, és egyáltalán nem fél átgázolni az embereken. Sally hamar rájön, hogy Carlos milyen ember, de sehogy sem tud szabadulni tőle. Egyrészt görcsösen kapaszkodnia kell valakibe, aki a szerelmével álltatja, másrészt tőle függ a zenei karrierje.


A rossz románc mindkettejüket megviseli, de főképpen a lányt. A hirtelen nyakába zúdult népszerűséget sem tudja elviselni. Legalábbis nem alkohol és drog nélkül.


De vajon megváltozik Carlos? Nem lesz-e már túl késő segíteni Sallynek? A lány elnézi a menedzsere hűtlenkedéseit, vagy kiadja az útját véglegesen?

2011. máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kettőt kezdtem el egyszerre, aztán a F.E.GY.V.E.R trilógia lett az, amit végül is még mindig írok.


F.E.GY.V.E.R - Felkészülés (Ennek a vége felé járok)

Négy gyermek, akiknek a sorsa megpecsételődik, amikor ők még épphogy csak megszülettek. Egy szervezet, amelyik meg akarja menteni a világot a saját maga alkotta szörnyeitől. És az Elitkommandó, akiknek a feladata, hogy a tizenhat évessé vált ellenszereket felkészítse, hogy megtanulják használni a szervezetük által termelt ellenszérumot.

A történet a négy gyerek sorsát követi végig, miközben a mélyben, másik szervezet is tevékenykedik. Valaki(k) nem akarják, hogy a világ megmeneküljön.


F.E.GY.V.E.R - A háború (már írtam hozzá vázlatot)

A F.E.GY.V.E.R folytatása.

Három csapat. Az egyik ismeri a Pried-szérum összetevőit, a másik kettőnél ott vannak a gyerekek. És ahogy a háború közeledik, úgy válik egyre világosabbá, ha a Vreme és a F.E.GY.V.E.R nem fog össze, semmi esély a győzelemre. Ha összefog, még akkor sem biztos. És miközben a háború közeledik, úgy válik egyre átláthatatlanabbá a szereplők kapcsolata.


F.E.GY.V.E.R - Az utód ( A történet valójában egy gyerekkori történetem átírása)

Harminc év telt el a háború óta. Egy lány ül a New Yorkba tartó vonaton, és barátjával beszélget. A neve Kovács Diána. FBI ügynök. Nem sokat tud a múltjáról, és most nyomoz. Reméli, ha sikerül megtalálnia szüleit, akkor arra is választ kap, miért érti meg a világ összes nyelvét, és miért üldözi őt egy csapat katona. Ellenben már a nyomozás kezdetén olyan adatokra bukkan, ami ha rossz kezekbe kerül, a világ ismét veszélybe kerülne.

Ez a történet nem tartozik szorosan a F.E.GY.V.E.R-hez, inkább csak amolyan kiegészítés. Akik nem ismerik az első két történetet, azok is nyugodtan belevághatnak.


EZ pedig a másik történetem ajánlója. (most újból belekezdtem barátnőm unszolására)


DCP - A túlvilág sem bűntelen.

Ez a történet egy véres, brutális, humorral fűszerezett krimi (szeretne lenni, de a szereplőim, még engem is képesek meglepni).

Luna Wright egy sorozatgyilkos, aki bűnözőket öl. Cecilia Life, egy rendőr, akit már most, huszonnyolc évesen profinak tartanak. Mi történik, ha ennek a két személynek a lelke egy testhez lesz kötve? És ha csak akkor nem küldik őket a pokolba, ha csatlakoznak a Dimension Central Police (Túlvilági rendőrség) F-csoportjához? Semmi jó. Főleg, hogy az Forst ügyosztály áll két szerelmes mágusból, egy hat évesnek látszó, amúgy ötven éves ikerpár rókaszellemből, és egy kivénhedt sárkányból, akit ritkán látni ébren.

Nem baj, majd megoldják valahogy. Végül is nem lehet nehéz egy olyan rendőrnek lenni, aki az asztrál és valóvilág között járőrözik, démonokra vadászik, és közben gyilkossági ügyeket old meg. Ja És hivatalosan halott.

2011. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én írok, a címe: Tükörkép

A tartalmát nem szívesen írnám le , mert egyrészt még nincs teljesen kész, másrészt pedig nehogy lenyúlja valaki :)

2011. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia


én is írok többféle témában is

a címek: Vámpírok háborúja, Sárkány Hadúr, A Tündér, Örökkévalóság

naggyából ilyen sorrendben

tartalmat inkább nem írok, majd ha kiadtam, elolvashatod XD

2011. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is írok.Sokat,de viszont nagyon soknál nem tudom,hogy hogyan folytassam.De ezek vannak eddig: Jégszív-egy szomorú lányról szól,ahogy rátalál a szerelemre,és a szíve is felolvad,de a fiú titka miatt el kell válniuk egy időre,különben valamelyikük meghalhat bármikor.

A másiknak még nincs címe,de az meg egy fiú és egy lány szomorú történetéről szól,akik nem nézhetnek egymás szemébe egy átok miatt.

2011. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!