Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tettamanti Gábor expartner...

Tettamanti Gábor expartner visszahódítása vagy újra együtt c. könyvet hol találom meg?

Figyelt kérdés
Egyik torrent sem engedi lehozni.Esetleg akinek megvan,nem tudná átdobni,vagy hogy hol tudom megtalálni?Nagyon fontos.Köszönöm!
2011. máj. 5. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg vedd meg egy könyvesboltban. Esetleg. Bár értelme nem sok van, nem lesz benne a titkos recept az exedhez.
2011. máj. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nincs önálló keresetem,szüleimmel lakom és államilag támogatott egyetemre járok,pszihológia szakon és szükségem van erre a könyvre,minden téren nyitott akarok lenni.
2011. máj. 5. 16:54
 3/10 anonim válasza:
Hányadéves vagy?
2011. máj. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Őszintén nem értem hogy jön ide, hogy kivel élsz meg mennyire nincs pénzed. Menj dolgozni, akkor lesz pénzed. Igen, lehet egyetem mellett is, sokunknak sikerült már.
2011. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó a véleményedet nem kértem,amennyiben nem a kérdésre válaszolsz,nem értem kötekedni minek jársz ide..Semmit nem tudsz a magánéletemről,jelenleg nem tudok dolgozni...
2011. máj. 5. 17:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Értem, tehát nem az exed miatt kell, ezesetben kategória fail egyszerűen.
2011. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát gondoltam itt többen olvassák
2011. máj. 5. 17:34
 8/10 anonim válasza:
melyik könyvesboltban lehet megvenni?
2011. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
sehol,online lehet rendelni:)
2011. jún. 12. 21:41
 10/10 anonim válasza:
Hallod hagyd a francba azt a csajt. nem ér annyit!
2016. dec. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!