Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretnék kiadni könyvet,...

Szeretnék kiadni könyvet, hogyan lehet?

Figyelt kérdés
Szeretnék kiadni könyvet, de nemtom hogyan lehet. Úgy érzem, ebben látok csak jövőt részemről, mert jól írok. MO-n esélyes egyáltalán könyv írásból megélni? sztem nem, de egy próbát megér, viszont egyik kiadónál sincs kapcsolatom, ismeretlenként pedig nehéz.
2011. máj. 10. 17:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Pénz, tehetség, kapcsolatok. A három dolog közül egy is elég, hogy könyvet adhass ki.
2011. máj. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
úgy érzem tehetségem van, de nincs pénzem és kapcsolataim. úgy érzem éppen ezen dolgok hiánya miatt buktam. bpn vagyok, tudna vki segíteni?
2011. máj. 10. 18:45
 3/26 anonim ***** válasza:

Jó, csak az kevés, hogy te úgy érzed. :))

A kiadónak is úgy kell éreznie, hogy pénzt fektessen beléd. Amit persze vissza akar kapni.

2011. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

igen, de hogyan mutassam meg nekik? :D mert amíg nemtom megmutatni addig mind1, hogy én v a kiadó mit gondolunk erről.


szeretnék bizonyosságot nyerni, h érdemes e ezzel foglalkozni és én úgy gondolom igen. évek óta írok, meg ilyenek.

2011. máj. 10. 19:54
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, a könyveidet nem ilyen stílusban írod.

Fogsz 1-2 kéziratot, és bekopogtatsz vele egy kiadóhoz. Ha látnak benned fantáziát, megegyeztek, kiadják. Ha nem, elküldenek.

2011. máj. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

[link]

olvass itt utána

2011. máj. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

természetesen nem így írom :D. ez csak az internetes "szleng", ha lehet így fogalmazni. nem akarok időt vesztegetni neten fórumokon normális írásra, de néha szoktam.


ti pedig ide nézzetek be. saját szerzemény, még egyik sincs kész.


[link]


[link]

2011. máj. 10. 20:33
 8/26 A kérdező kommentje:
és köszönöm a linket, megfogom lesni.
2011. máj. 10. 20:34
 9/26 anonim ***** válasza:
Ha nincs kész műved, felejtsd el, hogy kiadóhoz kopogtatsz. Kell legalább egy teljesen letisztázott regény (vagy novelláskötet, verseskötet, eposz...), hogy komolyan vegyenek. (Elvégre valamit ki is kéne adni, nem ígéretre fognak szerződni, hogy "majd befejezed".)
2011. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
én befejezem, de neked pl tetszik a látott mű?
2011. máj. 10. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!