Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jó ajándék ez szülinapra egy...

Jó ajándék ez szülinapra egy barátnőnek?

Figyelt kérdés
Barátnőm születésnapjára egy vastag könyvet vettem, ami ázsiai, afrikai és dél-amerikai zarándokutakat mutat be fotókkal. Nagyon szép könyv, de inkább fotóalbum, mint könyv, ugyanis sokkal több benne a fotó, mint a szöveg. Amikor megláttam a könyvet, egyszerre a barátnőm jutott eszembe, mert pont olyan képek vannak benne, amilyeneket ő szokott gyűjteni, kivágni, és díszíteni vele a szoba falát. Nagyon érdeklődik az ilyen kultúrák iránt. De itthon ahogyan végiglapoztam a könyvet, eszembe jutott, hogy mi van, ha nem fog neki örülni, mert végülis ez a könyv csak arra jó, hogy egyszer végiglapozza az ember, és kigyönyörködje magát benne. Lehet, hogy hülyeség volt megvennem? Majdnem 10 ezer Ft. Szerintetek ilyen könyvet illik adni? Vagy még kellene valami melléje?
2011. máj. 20. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a barátnődet, de te azt írtad hogy képekkel díszíti a szobáját. Namármost, ha a falon nem unja meg őket, akkor egy könyvbe miért tenni? Különben is, ha nem tetszik neki a könyvbe, kivág egy-két szépet és azt is kirakhatja a szobára (gondolom, ha te nem bánod) Szerintem egyáltalán nem volt hülyeség, sőt, ez azt mutatja, hogy jól ismered a barátnődet, sokat jelent neked, ha még ezen is így tépelődsz:) (meg h 10eFT... nem azért de ma már nem sokan költenek ennyit egy barátjukra, ez is azt mutatja, h neked mennyit számít:)

Hát, ha akarsz, vehetsz mellé valamit, de az már csak apróság legyen! Vagy, amit én ajánlok, csinálj neki te magad valamit, ez nem közhely, az tényleg szebb dolog:) Mondjuk rajzolj vagy fényképezz neki, ha úgyis ennyire szereti az ilyeneket, vagy csinálj valamit a könyvhöz, könyvjelző stb...

Csak ötletelek:) Remélem, minden jó lesz, hajrá:D

2011. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyönyörködni mindig lehet. Ha ő szereti az ilyen képeket, akkor ha erőt kell merítenie valahonnan, majd előveszi, és mindig rád fog gondolni közben.

Szerintem jó ajándék.

2011. máj. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ajándék :)

Biztos fog neki örülni.

2011. máj. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!