Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen címet adnátok ennek a...

Milyen címet adnátok ennek a könyvnek?

Figyelt kérdés

A történet röviden:

A Johnoson család Portlandbe költözik. Hayley a család legfiatalabb tagja viszont nem ürül mindezeknek. A lány nagyon nehezen illeszkedik be az iskolai környezetbe. Sőt szinte senki sem barátkozik vele. Nemsokára Hayley-nek furcsa álmai lesznek, melyektől megijed és így utánanéz az interneten. A kutatás során nem tud meg semmit a különös álmokról és így felhagy azok fejtegetésével egy időre. Minden incidensbe belekeverik osztálytársai és évfolyamtárasi, amihez neki persze semmi köze sincs. Egy napon viszont Brenda Kay egy titokzatos lány mellészegődik egy iskolai kempingtúrán. Közös kalandokba keverednek és barátságuk ezáltal egyre nő. Egy napon viszont kiderül hogy Brenda egy vámpír. Hayley a hírt nem viseli túlzottan jól, s így nem találkozik a lánnyal pár napig. A pár nap elteltével megbékél barátnője különös kilétével és újra beszélgetnek. Egy ideig tart attól hogy legújabb barátja kárt tesz benne, de idővel ezeket is elfeledi. Pár héttel később Brenda apja elutazik egy hétre egy megbeszélésre és erre az időre a lány elhívja Hayley-t vendégségbe. Ez viszont nem tartogatott túl sok jót. Hayley egyik régi álma most valóra vált, de sajnos erre későn jött rá és így nem tudta megakadályozni a tragikus kimenetelű eseményt. Hayley rájön hogy a költözés egy rejtélyes lény tervének része volt...

Tervem:(eddig nem jutott túl sok eszembe )

- Vámpír barát -> Vampire friend


2011. máj. 31. 17:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és am tetszik a története?
2011. máj. 31. 17:23
 2/11 anonim ***** válasza:
"Hiú ábrándok"
2011. máj. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a történeted, de van még mit dolgozni rajta, főleg a fogalmazásán, de amúgy jó az alap sztori :)

A cím pedig szerintem: Rejtélyes barát

Valóra vált rémálom

2011. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Címnek Twillight, vagy Vámpírnaplók megfelel? Ja, hogy ezt te írod? Bocs.
2011. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó. Hát szerintem nem hasonlít rájuk. vagy ha mégis akk az valami véletlen. Én mondjuk a vámpírnaplókat nem láttam úgyhogy nem tudom milyen.... a többieknek köszönöm :D
2011. máj. 31. 20:07
 6/11 anonim ***** válasza:
én a helyedben az álmos résszel hoznám szóba a címet mert az az egyik legfontosabb motívum... pl.: álombarát, vagy ha hosszabbat akarsz akk pl.: Álmomban már láttalak vagy ehhez hasonlók...:)
2011. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igazad van.... az álmos része a fontosabb :D köszi
2011. jún. 2. 19:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Jó éjszakát...

Álmodtam...

Harapós barát

Fel nem ébredek...

Jó, ezek most gázosak, de jobb nem telik tőlem. :$

2011. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi... :D
2011. jún. 11. 09:02
 10/11 anonim ***** válasza:

Örök kötelék

Szerintem ez a vámpíros téma manapság nagyon felkapott lett és én a helyedben valami mással próbálkoznák, de ez csak 1 vélemény.

2012. dec. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!