Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Magyarországon melyik kiadónál...

Magyarországon melyik kiadónál lehetne kiadatni mangát?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

mangafan? De szerintem egyik kiadó sem foglalkozik no name, várhatóan nem eladható művekkel. (bocsi)

Emlékeim szerint viszont az AS magazinnak volt ilyen melléklete anno, ismeretlen, általában magyar szerzők műveit jelentették meg pár oldalon, ugródeszkának jó.

De nem tudom megy-e még ez, nem igazán olvasok ilyeneket.

Esetleg tedd fel weboldalara, animeweb.hu megjelentet csomó fanartot, fanficet, amv-t, szóval nem esélytelen. Esetleg jó fordítással külföldi oldalakon is próbálkozhatsz. De ismertség nélkül esélytelen a dolog.

2011. jún. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Magyar mangákat a PodPress adott ki, de inkább jellemző a szerzői kiadás. Pl: Kiscsillag, Keretbe Zárt Világ.


Igazából szerintem, a legjobb lenne, ha lenne egy külön kiadó ezeknek a dolgoknak. (Csakhát a money...)

Szóval azt ajánlom, hogy kérdezősködj a már kiadott mangák főemberinél.

[link]

[link]

2011. jún. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért remélem, hogy kiadhatom, mert már láttam rosszabb mangát is kiadva (szerzőit meg kiadóval kiadatottat is) amit vesznek... Szerintem megfelel minden elvárásnak, ami egy jó mangához kell, csak sajnos nincsenek ismerőseim ilyen körökben, akik segíthetnék a kiadást...
2011. jún. 8. 20:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudsz képet mutatni? Csak érdekel. Én is rajzos vagyok. Küldj PV-t!
2011. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez kizárólag pénz kérdése. Én pl bedolgozom egy könyvkiadással is foglalkozó alapítványnak is és egy kft-nek is. Bármit kiadunk, amire van pénze az ügyfélnek. Sajátot viszont - okulva egy-két csúnya elvérzésből - nem szívesen teszünk bele.
2011. jún. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mangafan de mindig van versenyük is, ha jól emlékszem, az a gond, hogy én nem vagyok fan, de mondocon-on többször dolgoztam... illetve van egy mondo nevű magazin amit szintén ők csinálnak és abban szokott sok minden megjelenni, mert inkább fordítják az eredetiket
2011. jún. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!