Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvekre illik a...

Milyen könyvekre illik a leírás? (lejjebb) Kérlek SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

Ilyesfajta könyvet keresek: leginkább romantikus (ha vöröspöttyös az még jobb, de nem ez a lényeg) a főhősnő egy Mary Sue karakter aki sokat szenvedett vagy/ill. fog szenvedni.A férfi szereplő pedig egy erős jellem.

Ha valaki olvasott vagy tud ilyen könyvekről az kérem válaszoljon.

Előre is köszönöm!


2011. jún. 12. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Elnézést, de nem értem. Hogy érted, hogy Mary Sue karakter? Úgy látom te konkrétan egy könyvre (avagy sorozatra) gondolsz. Akkor viszont mi a kérdés? :S
2011. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem :) a kérdésem az hogy vajon milyen könyvre illik a leírás?

A Mary Sau egy karakter fajta nem pedig név :) Azt jelenti nagyjából, hogy egy törékeny illetve olyan női szereplő akit sokan kedvelnek is majdhogynem tökéletesnek írnak le :)

2011. jún. 13. 23:21
 3/8 A kérdező kommentje:
*Sue
2011. jún. 13. 23:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Charlotte Brontë: Jane Eyre
2011. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

köszönöm, ma is okosabb lettem ^^ még tényleg nem hallottam erről a karakterfajátról (mármint így megnevezve :D )


Én egy nagyon jót tudnék neked ajánlani, a pasi erős jellem (huh, imádom őt :D ) de a csaj nem épp törékeny, szétver mindenkit :D


majd gondolkozom és körülnézek a polcomon. Kategória van?

2011. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát :) Romantikus :) De lehet más is :)) szívesen olvasok ;)
2011. jún. 15. 20:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Ami eszembe jut az a Tinibálvány (Meg Cabot). A lány egy "mindenki imádja mert segítőkész" alkat, aztná mikor egy filmsztárt bíznak rá, hogy az inkognítóban tanulhasson, minden összegabajodik :) aranyos kis könyv, én spec. szeretem Cabot stílusát, dehát ugye ízlések és pofonok...

Esetleg még a Csontváros, ahol a lány értetlenül csöppen bele a történtekbe, és a főhős srác igazán szeretető a flegma stílusával :)

2011. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :):)
2011. jún. 17. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!