Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit tudtok ajánlani egy 16...

Mit tudtok ajánlani egy 16 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Szeretek olvasni, de az a baj, hogy csak krimit olvasok (Agatha Christie), és szeretnék mást is kipróbálni, de nem tudom, hogy mi az, ami tetszene.Ötleteket kérnék, minden válasz érdekel.
2011. jún. 18. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy ez is krimi: Raymond Chandler könyvei, nagyon jók.

Bronte (valamiért a hülye billentyűzetem nem engedi az umlautot:D) nővérek könyvei, Jane Austen... Én is nagy krimi-fan vagyok, de ezeket is nagyon szeretem:)

2011. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Stephen King *.*
2011. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

attól függ,milyen beállítottságú vagy..én pl böszörményi gyula 3..2..1 trilógiáját olvastam nemrég...meg robin cook és stephen king könyveit is szeretem...próbálkozz..kezdj bele könyvekbe,anélkül nem fogod tudni,hogy mi tetszik és mi nem...

20/L

2011. jún. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

James Ellison : Pánikszoba van ebből film is az is jó de könyv is :)


Charlaine Harris : True blood sorozat


P.C + Kristin Cast: Éjszaka háza sorozat


Lindqvist, John Ajvide : Hívj be!


L.J Smith : Vámpírnaplók (1,2,3... )


Stephenie Meyer : Alkonyat sorozat


Monika Feth : Eperszedő


ezeket olvastam nekem tetszettek és van egy listám még hogy miket szeretnék olvasni :P :))

2011. jún. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
olvasd a kötelezőket
2011. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
pedig a kriminél nincs jobb ;D amúgy tök jó,hogy 16 éves létedre szeretsz olvasni :) én 14 vagyok, és nagyon szeretem a titokzatos meg a krimis könyveket, de a régieket is. nagyón jó pl. a három testőr alexandre dumas-tól és a folytatásai! krimiből a sherlock holmes történetek. személy szerint a twiglight-tól hányok.. és akármilyen gyerekes is, még mindig fehér klára meg csukás istván könyvei a legjobbak :)
2011. jún. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
E. A. Poe-t is érdemes lehet kóstolgatni... Novellával kezdd, és ne túl elvonttal (Morgue utcai gyilkosság, Athru Gordon Pym stb) aztán abba se tudod hagyni....
2011. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vavyan Fable könyvek: Álmok tengere, Mesemaraton, Nászjelentés, Vis Major, stb.


Nagyon klassz, humoros, vagány nyelvű romantikus könyvek. Vannak brulekszek, fantasyk, zsaruregények... mind zseniális!!!!

2011. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
magamat...
2011. jún. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!