Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi véleményetek a tündérvilág...

Mi véleményetek a tündérvilág sorozatról és azon belül főleg az első részről (Veszélyes játék)?

Figyelt kérdés
Sokat olvasgattam fantasy regényekről és ezt találtam viszonylag jónak. Megéri elolvasni? Most fejeztem be a Káprázat című könyvet és az nekem nagyon tetszett, szeretnék hasonló jót olvasni, ha tudtok hasonló érdekes sorozatot akkor azt is légyszives írjátok le.
2011. jún. 21. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem te vagy véletlenül, akinek küldtem egy letöltős honlap linkjét? =D Ha igen, akkor küldtem még egy e-mailt plusz ajánlásokkal =)


Ha nem:

Megéri hát =D Nekem nagyon tetszik =)


Mellette ott van még a Tündérkrónikák sorozat, Kékvérűek sorozat, Cassandra Palmer sorozat, Éjszaka háza sorozat


Mind a Kelly kiadó könyvei, és most egy hatalmas akció van a honlapjukon: ha megveszel két könyvet, kettőt plusz ajándékba választhatsz. Én is rendeltem, nekem nagyon megérte =D

2011. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem.,nem én voltam.:)

DE nagyon köszi:)

2011. jún. 22. 10:42
 3/8 A kérdező kommentje:

A Borzongásról, amúgymi a véleményed?

Még azt is érdekesnek találom:)

2011. jún. 22. 10:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Borzongás? =D Az eddigi két kötete megvan, nekem bejött, csak szerintem néhol eléggé ellaposodik a történet. Nincs a sztorinak olyan nagy tétje, ami az elején leköti az olvasót, csak a végén.

A másodikat már karácsonykor megrendeltem, azóta is a felénél tartok =D


De döntsd el te, olvass bele, lehet, hogy neked nagyon tetszeni fog =)

2011. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Beregisztráltam a Kelly kiadóhoz, hogy megrendeljem akönyveket. Már reggel óta próbálomösszehozni a rendelést de nem enged be a kosár és megrendelés menüpontba sehogyan sem és azt sem találom sehol, hogymeddig tart az akció.

Szerintedmit csináljak most?

Nem tudodmeddig tart ez a 2+2-esakció?

2011. jún. 22. 13:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg később is, és ha akkor se megy, akkor írj a vevőszolgálatnak: vevoszolgalat@kellykiado.hu

Én is kerestem, hogy meddig tart az akció, de sehol sem találtam. Ha még kitart mondjuk egy vagy két hónapig, akkor biztos, hogy fogok újra rendelni.


Ha szabad kérdeznem, mit fogsz megvenni? =D

És sok sikert =)

2011. jún. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Képzeld felhívtam a vevőszolgálatot és azt mondták hogy a mozillával fog működni és végül valóban bejött :)

Megkérdeztem amúgy, hogy meddig tart ,de ők is csak annyit tudtak mondani ,hogy még egy jó ideig.

Köszi minden segítséget.

Megrendeltem a tündérvilág sorozat 3 részét és anyukámnak a Szépségtapasz című könyvet.

Később tutira majd elolvasom a Shivert is:) Csak arra még kell pénzt gyűjtsek.:(

Majd ha elolvastam (ami elég gyorsan lesz remélem, inkább csak azon múlik hogy mikor kapom meg) elmondom mi az én véleményem :)

2011. jún. 22. 18:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök, hogy sikerült =) Én Google Chrome-mal rendeltem, nekem minden simán ment. Köszi az infót, remélem, még kitart nyár végéig =) Én ma reggel fejeztem be az első részét (neten olvastam), holnap vagy azután elkezdem a másodikat. A harmadikat pedig mindenképp megrendelem, mert az nincs fent sehol.

Én vasárnap rendeltem meg az Éjszaka háza első négy kötetét (bár olvastam, de csak kölcsönkaptam a könyvet, de annyira megszerettem, hogy mindenképpen meg akartam venni =D), hétfő este jött az e-mail, hogy feladták, tegnap délelőtt pedig csengetett a futár. =)

És nincs mit =)

Igen, mindenképp írd meg, hogy hogy tetszett =D Én nyitottam egy könyves-filmes-írói oldalt, tegnapelőtt kezdtem el, kemény egy cikk van rajta, de az a Veszélyes játékról szól, leírtam a véleményem róla. Ha kíváncsi vagy rá, belinkelem =)

2011. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!