Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvastátok már valamelyiket?...

Olvastátok már valamelyiket? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Vagy mondjuk milyen hasonlót ismertek?


[link]


[link]


[link]


[link]


2011. jún. 29. 16:07
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Még ma vagy holnaop meg szeretném rendeni valamelyiket! Hogy péntekre ide érjen! :D A vápírnaplók egész sorozatot elolvastam amit eddig kiadtak. És most nyárra szeretnék egy olvasmányt. :)
2011. jún. 29. 16:10
 2/19 anonim ***** válasza:

Hamar leesett, hogy lány vagy. :-)

Vavyan Fable könyveket szereted?

2011. jún. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Hát, én egyiket sem olvastam, de:

1. Azt hallottam róla, hogy nagyon jó, de nekem már kicsit elegem van az ilyen fajtákból... lehet, hogy elolvasom, de majd később..

2. Ezt is ismerem, de is töltöttem, tervbe van véve az elolvasása:) Szerintem érdekes lehet, bár sok negatív kritikát is hallottam róla...

3. Erről még nem is hallottam, de most felkeltette az érdeklődésemet... megvenni nem fogom, eletleg letöltöm:)

4. Nos, számomra ez a nyerő! Könyvet venni nem szoktam, de ha egy nagyon tetszik, akkor fél évig is hajlandó vagyok a könyvtárban utána hajkurászná... nem akarom megmondani, mit tegyél, de ha a helyedbe lennék, és valami komolyabbra vágysz, akkor szerintem ezt válaszd!


Hát, ez az én véleményem... És bocsi, hogy úgy mondom ezt, hogy nem olvastam... ez csak 1. benyomás:)

Persze, az, hogy hogy döntesz, nagyban befolyásolja, hogy mit szeretnél... úgy értem, mondtad, hogy olvastad a Vámpírnaplókat.. nos, ha egy újabb ilyen kaliberüre vágysz, akkor mégse az utolsót ajánlom...


Bárhogy is döntesz, ha elolvastad, írsz majd ide, hogy melyiket és milyen volt? Engem is érdekel:) Jó szórakozást!:D

2011. jún. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

köszi mindketőtöknek. esetleg ha velemlyiket le lehet tölteni vagíy megtaláltátok akkor egy linket megköszönnék. :D


Amúgy nem feltétlenül kell olyannak lennie mint a vámpírnaplóknak csak ha van hasonló.


És igen lány vagyok :D

2011. jún. 29. 16:55
 5/19 anonim ***** válasza:

A Csitt, csitt-et olvastam és imádom =D

A Tizenhárom okom volt is jó, bár egy kicsit unalmas, és a függővég is idegesítő.

A többi kettőt nem olvastam.


A [link] oldalon le tudod tölteni az első hármat

2011. jún. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
ahoz hogy letölthessek regelni kell?
2011. jún. 29. 17:53
 7/19 anonim válasza:
Én az első kettőt olvastam és mindkettőt imádtam :) szerintem olvasd el őket :D
2011. jún. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem, csak kattints oldalt a könyvtár feliratra =)
2011. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
de nekem ott nem ad ki semmit mármint könyvet nem
2011. jún. 29. 18:13
 10/19 A kérdező kommentje:
megvan!!! köszi
2011. jún. 29. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!