Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vampirnaplok! Film mer mas...

Vampirnaplok! Film mer mas mint a konyv?

Figyelt kérdés
Sztem a konyv jobb ma olvastam ki :D
2011. jún. 30. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért más mert ugye csak az alapsztori egyezik és a sorozatnak más írói vannak csak L.J. Smith regénye alapján dolgoznak, sza la karakterek mondhatni adottak, igaz a mellékszereplőket eléggé megváltoztatták.


És mind a 7 könyvet olvastad? :D

2011. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a könyvet (most olvasom a 6. részt) és a sorozatot is. Engem nem zavar, hogy ennyire különbözik :)
2011. júl. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
haat nemetul olvastam 4 konyvet nemtudom h ez a vege-e mert ugy kaptam. De szerintem nem mer ez ugy vegzodott hogy elena feltamad megminden es megolik nicolaust viszont az osszes az volt irva "vege a .... resznek" es a negyediknel csak annyi volt h "vege" de majd utana nezek :D es sztem a konyv ezerszer jobb es a filmet mar nemis nezem :D
2011. júl. 1. 14:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Legtöbbször a sorozat és a film közt nagy a különbség itt van pl a vámpírnaplók vagy a True Blood .Ott is a főszereplők stimmelnek meg a nagyon fontos részek de különben teljesen más (:
2011. júl. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!