Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy tudok telefonon könyvet...

Hogy tudok telefonon könyvet olvasni?

Figyelt kérdés
Valami pdfről hallottam de nem vagyok benne biztos.. meg kell hozzá program? :) valaki leírná részletesen :) köszii
2011. júl. 1. 11:26
 1/7 anonim válasza:
Milyen telefonod van?
2011. júl. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
LG GT540
2011. júl. 1. 11:49
 3/7 anonim ***** válasza:

basszus, elsőre nem esett le a kérdés xD

Azt olvastam: "hogy tudok telefonkönyvet olvasni?"

Monsom, WTF? Kinyitod, és megnézed, hogy kit akarsz felhívni... mire leesett xD

ez tényleg függ a telefon fajtájától is, pl az androidra van külön program, ahogy néztem, a te telód is androidos, szóval az android márketről tudsz letölteni ilyen programot, pl: Aldiko ebook

2011. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
már letöltöttem rá.:)
2011. júl. 1. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű txt fájlt nem olvas a telód?

Enyém nem androidos,de úgy szoktam,hogy letöltöm a könyvet,megnyitom word-ben,majd átmásolom jegyzettömbe és részekre szedem.Aztán feltöltöm telefonra.

(a részekre szedés nem kötelező)

2011. júl. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azt tudom... de hol kell megnyitni a telón belül? semmi fájl v ilyen nincs benne.:S
2011. júl. 13. 13:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Könyv helyett telefonról olvasni olyan, mozi helyett telefonon filmet nézni, koncert helyett telefonon zenét hallgatni: olyan szinten csökkentett élmény, hogy csak sajnálni tudom azokat, akiknek ez jelenti a kultúrát és a szórakozást.
2019. júl. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!