Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Azon vagyok, hogy írjak egy...

Azon vagyok, hogy írjak egy könyvet, és segítség kéne a nevekkel. Mert a sztori már megvan, csak egyszerűen nem tudok megfelelő neveket kitalálni. (aztmondja ezígy nem kérdés? )

Figyelt kérdés

indiánoknak kellenének nevek, meg farkasoknak (fiú,lány nevek vegyesen)

csak az ilyen Szivárvány meg hasonló indiánnevek nekem annyira nem jönnek be, szeretnék rendes emberneveket adni nekik, de még így se jut eszembe olyan ami jó lenne...

meg két (kitalált) törzs név is kéne, nagyon jó lenne ha tudnátok segíteni

köszi előre is :) (amúgy 15 vagyok és első könyvem, ezért kérek most segítséget, utána majd belejövök ;) )


2011. júl. 2. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Fiú: Shadow, Jay, Dag, Rock, Boone, Will, Clay, Alex, Jasper, Tray

Lány: Hannah, Zedka, Mona, Jade, Yade(jáde), May, Lily


Törzsnév sajnos nem jut eszembe :)

2011. júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ajánlom F.J.Cooper és Karl May könyveit, hogy onnan ötletelj!


Az indiánoknak rendes embernevük volt.

2011. júl. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt rengeteg különleges nevet találsz =)

[link]


Igaz, hogy a honlap kutyanevekkel foglalkozik, de ha szétnézel, hamar láthatod, hogy ezt bizony könnyen fel lehet használni történetekben. Én is fel szoktam =)

És indián nevek is vannak benne, jelentéssel együtt.

2011. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem végy néhány egyszerű, hétköznapi nevet, és kicsit kutyuld meg a betűket, vegyél el belőle, tegyél hozzá. Így rengeteg jó fantasy és más nevet lehet kitalálni indiánosat is. :) Pl: Lilian = Nailla (szerintem jó! Összekutyultam és egy i betűt a-ra cseréltem. :)) én mindig így csinálom! Sok sikert. Bocs hogy így rákérdezek, de véletlenül nem Fanni a keresztneved? :D Lécci ne nézz hülyének, de egy barátnőm is pont indiános regényt ír...
2011. júl. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek :) jó ötlet a nevek kutyulása :D am nem fanni vagyok :D
2011. júl. 2. 18:59
 6/6 anonim ***** válasza:
ok, értem! :D sorry, azt hittem ő vagy, ő is tizenöt... :D
2011. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!