Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Dan Brown 4. könyvét megéri...

Dan Brown 4. könyvét megéri elolvasni?

Figyelt kérdés
A Da-vinci kód, Angyalok és démonok és A megtévesztés foka után,(amelyek remekművek és kihagyahatatlan olvasmányok mindenki számára) a Digitális erőd már-már túlságosan érthetetlen adatokkal teli és kétségbeejtő a 3 szupersiker után?
2011. júl. 5. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én a megtévesztés fokát nem olvastam, viszont a Digitális erődöt igen. Szerintem nem nagy durranás, mármint a többihez képest. Túl kiszámítható, és nem valami izgalmas. Viszont, kb 2 éve jelent meg Az elveszett jelkép c. új könyve. Na az már megüti az Angyalok és démonok szintjét, de túl nem szárnyalja. :) Bár ez nem a konkrét kérdésre válaszolt.

Tehát, ha szereted Dan Brown könyveit, nyugodtan olvasd el, bár nem olyan jó, mint a többi. ;)

2011. júl. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor azt mindenképp elolvasom nagy Dan Brown rajongóként!
2011. júl. 6. 00:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elveszett jelkép tényleg nagyon jó, de ha már három könyvét olvastad, ki fogod találni az egészet. Minden könyvét olvastam előtte, aztán az első fejezet után elmondtam magamban, hogy miről fog szólni a következő pár. Mindegyik fejezetet eltaláltam, nagyon sablonos a felépítése. Viszont ettől még izgalmas, jó olvasni. Olvasás közben később nem gondolkoztam előre, csak olvastam, és élveztem. Kb a felénél tartottam, mikor egy barátom anynit mondott, hogy lesz valami hű de meglepő dolog. Este eszembe jutott, és elkezdtem agyalni alvás közben. Kb 5 perc után ki is találtam, hogy szerintem mi lesz, és pontosan az lett... Szerencsére amikor az Angyalok és démonokat olvastam, Browntól elsőnek, akkor nem volt semmi ilyen, hatalmas élmény volt az elsőtől az utolsóig. Ha az 10/10, akkor az elveszett jelkép lehet egy 8-as, amennyiben figyelmen kívül hagyjuk a sablonos felépítést.
2011. júl. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Természetesen alvás előtt, és nem közben gondolkodtam rajta, elírtam. :)
2011. júl. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon élvezhető és izgalmas volt a Digitális erőd, nem hagynám ki semmiképpen a helyedben. :)

Szeretem Dan Brown könyveit..., de Az elveszett jelkép kissé csalódás volt, pontosan azért amit előttem elmondtak, hogy eléggé kiszámítható és voltak részek amik nem szögeztek nagyon oda, viszont a témája... jó választás volt, még most is filózom rajta és sokszor eszembe jut pedig nem most olvastam. :) Úgyhogy végül is ha jól bele gondolok annyira akkor nem lehet rossz. :)

2011. júl. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sztem jo volt nagyon a digitalis erod is, nem volt egyaltalan erthetetlen, hozta a dan brownos stilust egy kicsit mas kornyezetben, kontosben.. bar engem eleve erdekel a kriptografia es a kodfeltores. :)
2011. júl. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Digitális erőd egy zseniális könyv! Nagyon megéri elolvasni. A témaválasztás szokatlan, de talán éppen ezért olyan jó. A szereplők és a cselekményvezetés egésze lenyűgöző. Nagyon ajánlom, bár szerintem úgyis el fogod olvasni :)
2011. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszok. meggyűőzőek voltak. tehát igen elolvasom mindenképp mindkettőt! :)
2011. júl. 8. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!