Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlana valaki a Bad Girl-höz...

Ajánlana valaki a Bad Girl-höz hasonló könyvet/könyvsorozatot? Csak ne olyan 'durvát'. (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Olyan könyvet szeretnék olvasni. Nem vámpírosat vagy hercegnőset (bár a neveletlen herceglő naplőját szeretem), hanem valóságosat. 14 körüliekről. A Bad Girl-ben az nem tetszett, hogy senki sem olyan ártatlan, sokan füveznek... Én valami másra gondoltam, valami nyugisabbra.


Előre is köszönöm! :)


2011. júl. 8. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:

hm ezzel megfogtál. a Bad Girl-t igaz nem olvastam úgyhogy csak annyit tudtam leszűrni hogy teljesen normális tiniről szeretnél olvasni. (remélem erre gondoltál)

én Jacqueline Wilson könyveit ajánlanám.

Szerelmes lányok (egy sorozat, bár csak a szereplőkből derül ki) : [link]

[link]

én őt ismerem akinek ilyen fiatalokról és az ezzel járó gondokról szóló könyvei vannak.

15/L

2011. júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Meg Cabot: Egy igazi amerikai lány 1-2.

A lányom most olvassa, már a 2. résznél tart és nem lehet elrángatni mellőle. Egyébként még O is a Jacqueline Wilson könyveit szereti.

2011. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen olvasd el a Szent Johanna gimit. Négy része jelent meg, augusztusban lesz az öt, am nyolc részes lesz összesen. www.szentjohannagimi.hu-n bele is tudsz olvasni.
2011. júl. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beach Girl, Klikk és Meg Cabot szinte összes regénye:)
2011. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy régebbi sorozat, én is olvastam,amikor ennyi idős voltam az volt a sorozat címe,h Fiúk kizárva. Két 14-16 éves lányról! Nagyon jó!! Anni nagyon zerettem!!:)
2011. júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm!


Megrendeltem a Szerelmes lányok és a Lányok késésben című könyveket. :) Tudom nem csak ezek vannak Jacqueline Wilson-tól, de most csak ezeket bírtam megvásárolni...


A Szent Johanna Gimiről már hallottam, most bele is olvastam a honlapjukon, jónak tűnik, nagyon tetszik. :) Majd azt is megveszem ha látom valahol...


A fiúk kizárva már annyira nem tetszik, de meglehet, hogy annak is adok egy esélyt! :)

2011. júl. 11. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!