Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a könyvemről...

Mi a véleményetek a könyvemről? Komoly, válaszokat kérek!

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és nem rég úgy határoztam, hogy írok egy kaland regényt. Hónapok óta dolgozom rajta, és a lelkesedésem továbbra sem csökkent. Azon tanakodom hogy vajon érdemes lenne e megmutatni valami hozzáértő szakembernek is. Akik eddig olvasták, azok csakis pozitív véleménnyel voltak róla. A történetben igyekszem választékos szavakat használni. Már nem ez az első könyvem, és mivel rengeteget olvasok, van némi tapasztalatom is. Igyekeztem egy olyan történetet kitalálni, ami nem hasonlít semmilyen másra, és teljesen egyedi.

Na szóval a történet egy lányról szól, aki 18 éves, és éppen végzett a gimnáziumban. Az élete teljességgel tökéletes. Csak aztán kiderül róla, hogy ő valójában egy angyal, akit mindenki szeret, és tisztel. Rájön, hogy van egy tábor a világon, ahová az olyanokat teszik be, mint ő. Megismerkedik egy fiúval, akivel először barátok lesznek, végül szerelmesek. Együtt vágnak neki a táborhoz vezető útnak. Végül a fiúról kiderül hogy az ördög az apja, és egy angyal az anyja. De ő továbbra is jó, és továbbra is szerelmes a lányba. Mivel ő is szereti, az angyalok közössége kitagadja őt. Időközben az ördög háborút tervez a jó angyalok ellen. Végül is, a lánynak kéne megmentenie az égi várost, de mivel már nem bíznak benne, nem is engedik harcolni. De ő mégis megy, és megmenti a várost.

A történet röviden, és tömören ennyi. Arra lennék kíváncsi, hogy vajon lehet e jövője egy ilyen sztorinak. Ki olvasná el szívesen?

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. júl. 11. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Én 39 éves vagyok,és büszkeségemre rengeteg könyv hű birtokosa..Imádok olvasni,és ha a kort nézzük,valószínű,hogy életem során jóval több és mindenféle témájú könyvet olvastam mint te..A könyvekben is ha lehet ezt mondani" minden olvasó vagyok" vagyis lehet romantikus,tragédia,novella bármi.Ha jó a könyv,és nem tudom letenni akkor lelkes rajongója leszek,és a polcomon a helye.A szakmám is a könyvekhez társul,hiszen egy kisebb könyvkiadónál dolgozom.

Amit te írtál részletet az nem egyedi..Sok hasonló könyvet olvastam már.Túlságosan is sokat.

Azt is meg kell mondanom,hogy a történet alapján nem nyűgözött le..nekem túl sablonosnak,túl koppintottnak tűnik..Így ha tőlem kérdeznéd,hogy van.e jövője..akkor én azt mondanám,hogy nem igazán..Saját,és családod örömére akár ki is nyomatnák neked a könyvedet,de nagy sikert nem érnél el vele..

Nem akarlak megbántani,de azért mert sok könyvet olvasol még nem leszel tapasztalt író.Ahhoz sokat kell még tanulni.De ne ad fel a reményt.A sok csalódás adja meg az erőt,hogy egyszer sikeres is legyél.

Gyakorolj sokat,írj sokat a rokonok,barátok örömére,és tanulj..Ha majd megtalálod a saját ízlésedet,a sajt mondandódat akkor lehet esélyed hogy akár olyan sikeres legyél mint Vavyan Fable vagy Janikovszky Éva vagy Szabó Magda..

2011. júl. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem íróval. Ez nem túlságosan egyedi történet, persze egy 13 éves lányhoz tökéletesen illik. Ennyi idősen én is ilyen kis aranyos szerelmes sztorikat írtam, ha visszagondolok.

Ne kedvetlenedj el, gyakorolj sokat, írj és olvass, amennyit csak tudsz. Ha igazán akarod, menni fog.

2011. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hyperactyve ***** válasza:
Ez így magában nem lesz jó. Ha nagyon ragaszkodsz a sztoridhoz akkor tegyél bele sok kalandot, bonyodalmat. pl nem kell mindkettőjüknek angyaloknak lenni vagy valami ilyesmi. Az hogy a fiúnak az apja ördög az anyja meg angyal az nemjó. Mert akkor egyáltalán hogy került a táborba? A lányt is kiközösítették miatta. Na mindegy te döntesz ez csak egy vélemény. 14/L
2011. júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tudod a te kis regényed nem egyedi.Ahogy olvastam tudod mi jutott eszembe? Az egyik aranyos film a Sátánka.

Ott a sátánkának az apja ördög az anyja angyal..Már filmben is eljátszották a sztorit.

2011. júl. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mentalist ***** válasza:
24%

Így nem lenne eredetibb?


Végül a lány megtudja magáról hogy ő az ördög öreganyja

az hogy eddig tizennyolc évesnek tartotta magát annak köszönhető hogy egy kamionbaleset során elveszítette az emlékeit és mivel ő egy parázna démon tizennyolc éves kora óta semmit sem öregedett(na talán a fenekén kissé megereszkedett a bőr) most azonban hogy széthullott memóriájának darabjai lassan kezdenek összeálni rádöbben a szörnyű igazságra a pasi akit szeret a saját unokája és ekkor elszabadul a pokol.

2011. júl. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mentalist ***** válasza:
tizenéves kora óta*
2011. júl. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire igaz, hogy te találtad ki a sztorit. Ha valóban a te fejedből pattant ki, akkor büszke lehetsz magadra, hog ennyi idősen ilyen érett és komoly vagy.
2011. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de az az igazság hogy nem pontosan írtam le a történetet. Azt mondtátok túl egyszerű, mert igazából a történet cselekményét, és a bonyodalmat le sem írtam. Valaki kérdezte hogy került a táborba. Nos, a könyvben minden meg van magyarázva. Én is láttam már a sátánka filmet, és nem azért, de ennek köze sincs hozzá. Mentalistának meg köszönöm a variációját, bár nem igazán nyűgözött le vele :)
2011. júl. 16. 20:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Na én az egészet kiolvasnám.Ez a kis összefoglaló nagyon jó, kiváncsi lennék az egészre.
2011. júl. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!