Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy hívják azt a dolgot,...

Hogy hívják azt a dolgot, mint az ipad, csak olvasásra való? Lehet olvasni vele, direkt arra van kidejlesztve. Ilyen érintő képernyős dolod. HELP!

Figyelt kérdés
Mint egy elektronikus olvasókönyv. Miaz, menyibe kerül, hol lehet venni? Segitsetek légyszi!!!!:D
2011. júl. 15. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát most ez lehet valamelyik ebook, vagy táblagép.(pl. Samsung Galaxy Tab.) Fejts ki bővebben és akkor tudunk segíteni.
2011. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem az ebook lesz az. Itt mo.-n kapható? És menyibe kerül? Köszi a gyors választ.:)
2011. júl. 15. 10:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Kindle
2011. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
E-book olvasó szerintem, vagy valami ilyesmi a neve:D Media mart-ban kérdezz rá, vagy más elektronikai szaküzletben.
2011. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Gondolhatsz te tablet pc/tábla pc-re is :D

20,000Ft-tól már simán kapható 256mb ramos. Netezésre, böngészésre szerintem tökéletes!

2011. aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!