Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi volt Hannah 13 oka az...

Mi volt Hannah 13 oka az öngyilkossághoz Jay Asher könyvében?

Figyelt kérdés
Már olvasom, de nagyon kíváncsi vagyok légyszi mondjátok el nekem!
2011. júl. 15. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Ha már olvastad mért vagy rá ennyire kiváncsi?? Ha nem emlékszel olvad el mégegyszer.
2011. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nem olvastam ki!
2011. júl. 15. 12:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem lövöm le a poént. Bocs, de ez benne a lényeg, nem lenne értelme. Jó kis könyv, olvasd csak!
2011. júl. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát akkor hajrá :P nem rontjuk el a könyvet :)
2011. júl. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

Én sem értem, hogy miért akarod tudni, de akkor SPOILER: beszélt a tanárával, és elárulta neki a terveit. Végül az nem úgy reagált, mint amire Hanna számított.


Amúgy ezt a csajt kétszer jól segberúgtam volna...

2011. júl. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minden kazetta egy-egy ember. Akikhez egy-egy történet társul. (Én már a kilencediknél tartok, de még mindig nem értem a csajt...)

Nem hosszú könyv, szerintem kibírod :D

Gondolj a barátnőmre, aki két héttel később kapta meg a Vámpírnaplókat mint én, és én két nap alatt kiolvastam és azonnal elmondtam neki, hogy valaki meghal a végén, de azt nem hogy ki. Amikor megkapta, másnap reggelre kiolvasta, annyira érdekelte :D (pedig én el akartam mondani neki :)

2011. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Elnézést kérek a spoilerért, utólag is!!! :D ( és a Vámpírnaplók 7-ről beszélek amúgy)
2011. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó! Áruld már el, hogy ki hal meg a hetedik könyv végén!:D

Én a könyvben leragadtam, mert számomra csalódást keltett. De azért érdekel.

2011. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!