Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Logikai feladvány (Witcher...

Logikai feladvány (Witcher 2-ből, elakadtam! ) Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A lényeg röviden: van egy szoba, benne 7 parázstartó, és egy ajtó. A parázstartók meggyújtása helyes sorrendben kinyitja az ajtót. A szobáról itt egy kép:


[link]


A szobában csak a 0. parázstartó ég jelenleg.


A lényeg: minden parázstartó égjen, kivéve a 0. Vagy: csak a 3. és a 4. égjen!


Mindegyik parázstartó hatással van két másikra:

(ha például most kioltod a 0. parázstartót, az az 1. és a 3. meggyulladását eredményezi.)


A 0. parázstartó hatással van a 3. és az 1. parázstartóra

Az 1. parázstartó hatással van a 6. és a 4. parázstartóra

A 2. parázstartó hatással van a 0. és az 1. parázstartóra

A 3. parázstartó hatással van az 5. és a 2. parázstartóra

A 4. parázstartó hatással van a 6. és a 0. parázstartóra

Az 5. parázstartó hatással van a 4. és a 2. parázstartóra

A 6. parázstartó hatással van az 5. és a 2. parázstartóra


2011. júl. 19. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
6540310
2011. júl. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem 1. 3. 5. 6. és a 0 kivételével minden ég.
2011. júl. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

első: köszi, a te megoldásod bár helyes, de a játékban az utolsó lépésnél a 0. kioltja az 1. és a 3.-at. Bár akkor egy pillanatra valóban ég az összes, de utána kettő kialszik. (1. , 3.)


második: a te megoldásod nem helyes.


harmadik: köszi, ezt én is megtaláltam magamtól, de mikor megadtam a jelszót és beengedett a parázstartós szobába, akkor össze-vissza kioltottam meggyújtottam őket és teljesen összekeveredtek, meguntam és csináltam másik küldetést, és a jelenlegi mentésem sokkal frissebb, mint amikor még eredeti állapotban voltak a parázstartók (mint a videóban, ott csak azt oldja meg). És nincs kedvem újracsinálni meg megszerezni újra egy csomó tárgyat.


Tehát pontosítok: a lényeg, hogy az összes parázstartó égjen, de csak akkor jó, ha utoljára a 0.-at gyújtom meg (mint a videóban)


VAGY: csak a 0., 3., és a 4. parázstartó égjen. (ez az eredeti állapot, ebből a helyzetből mutatja a videó a megoldást)


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. júl. 20. 16:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Mind1, visszamentem régebbi mentésre, már ki is játszottam a Witcher 2-t.
2011. júl. 21. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!