Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megtudná valaki mondani, hogy...

Megtudná valaki mondani, hogy lehet-e még Witch képregényeket kapni? És ha igen, akkor hol?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már majdnem egy éve vége van a képregénysorozatnak, de a héten nagyon hiányozni kezdett a Witch (régen gyűjtő voltam, de elajándékoztam a magazinjaimat, most csupán 2 különszámom van), és szeretném beszerezni az utolsó részeket (azt se tudom, hogy hogyan végződött), viszont sajnos az újságos akitől régebben beszereztem azt mondta, hogy már nem kapnak szállítmányt. Előre is köszönöm szépen a segítséget :)
2011. júl. 23. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kapni már. De nézz körül Teszveszen, Vaterán, ott lehet van valaki aki éppen el akarja adni az övéit :)
2011. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Igen, a Vaterán körülnéztem, de elég sokba kerülnek és eddig csak nagy csomagokat találtam ott (pl. 30. résztől a 100-ig) és nekem nagyjából csak az utolsó 20 rész kellene. Ismét köszönöm, majd figyelni fogom, hátha megtalálom azt a számokat amik nekem kellenek :)
2011. júl. 23. 13:46
 3/3 anonim válasza:
nekem meg van a 115-ig plus 3 különszám. ha kellene valamelyik be tudom scannelni és elküldeni. ingyen
2011. nov. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!