Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen fizikával foglalkozó...

Milyen fizikával foglalkozó könyveket ajánlatok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy ne túl bonyolultat mert még csak 14 vagyok de fizikus szeretnék lenni és már most olvasok fizikás könyveket.Stephen Hawking az idő rövid története,és Einstein a speciális és az általános relativitás elmélete című könyveket már majdnem kiolvastam.Tudnátok írni más fizikás könyveket?
2011. júl. 28. 16:48
 1/8 anonim válasza:

[link]


Talán itt találsz valami jót! Tök jó hogy ilyen elszánt vagy! Bár én is ilyen lennék! :D

2011. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Fizika forever
2011. júl. 29. 08:50
 3/8 anonim válasza:

Horváth Árpád: A varázsinga

Nekem fizikaversenyre kellett még általánosban...

2011. júl. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Hawking többi könyveit érdemes olvasni, pl. A világegyetem dióhéjban címűt, ami Az idő rövid története folytatása.

OFF: Én 13 vagyok, örülök, hogy mást is érdekel az ilyesmi az én korosztályomban! Ha akarod, felvehetnénk a kapcsolatot!

2011. júl. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.Amit még olvasok az Usborne természettudományi enciklopédia ajánlom mindenkinek:):):)
2011. aug. 1. 18:27
 6/8 dsRoland válasza:
Fizika!
2011. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fizika tankönyv 8. osztály
2011. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de már 9.-edikes leszek tehát a 8-adikost kiolvastam :)
2011. aug. 8. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!