Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha sok pénzed lenne rá,...

Ha sok pénzed lenne rá, milyen könyvet/ket vennél?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon sok könyvünk van otthon,szinte mind el is olvastam (enciklopédiákat,különböző szótárakat is beleértve) .Most,hogy már 2 éve nincs mit olvasnom,az egyetemi anyagon felül,gondoltam elmegyek boltba és beújítok jó pár könyvet.

Jöhet minden stílus.Köszönöm a tippeket!:)


2011. júl. 30. 14:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Egyszeri olvasásra kölcsönöznék.
2011. júl. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Én szeretem,ha minden megvan amit elolvastam egyszer,mert ezzel egyrészt gyarapodik az otthoni "könyvtár" és a többiek is el tudják majd olvasni és nem szoktunk felesleges könyveket venni.
2011. júl. 30. 14:50
 3/23 anonim ***** válasza:
Fél szobányi méretű természettudományi enciklopédiákat vennék! Nagyon szépek vannak belőlük! A többit inkább kölcsönözném (sci-fi, fantasy), esetleg néhány szépirodalmi művet vásárolnék meg otthonra a polcra (Poe összes, és hasonlók)
2011. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Alapművek megvannak? Mint pl. a Gyűrűk Ura, Harry Potter, Büszkeség és balítélet, Üvöltő szelek, Jókai: Egy magyar nábob, Winnetou, Abigél...
2011. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ez az érdeklődésedtől függ. A szakodhoz kapcsolódó elismert szakirodalmat érdemes lehet beszerezni, legalább az alapműveket. Egyébként meg ami hiányzik. Én például azon sportolok, hogy a klasszikusok mind meglegyenek, de nem olyan egyszerű még csak definiálni sem, mi számít klasszikusnak.
2011. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Dosztojevszkij, Bulgakov jutott még eszembe, és természetesen a nagy magyar írók életművei! Milyen típusú könyveitek vannak otthon?
2011. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Wass Albert, Rejtő Jenő, L.Lawrence ( ha jól emlékszem így írják), Mein Kampf. Én ezeket venném meg.

19L

2011. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:

C.J.Sansom

Én szeretem, ahogy ír. Történelmi krimik, eddig Mo-on 3 könyve jelent meg:

[link]

2011. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
szépek és átkozottak
2011. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
14:53: ezek lennének az alapművek? Gyorsan írj Hoffmann Rózsának, még talán nem késő belevenni őket a NAT-ba!! :)) De a Da Vinci kódról meg a vámpíros hogyhívják könyvekről se feledkezzünk meg!! :))
2011. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!