Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek az írásomról?

Mi a véleményetek az írásomról?

Figyelt kérdés

Egyre több kérdésben látom, hogy mások beteszik az írásaikat, Gondoltam most én is szerencsét próbálok. :) Cím: A kettősség varázsa



Nem merek visszapillantani. Félek nem lenne semmi sem mögöttem, pedig már évek óta úton vagyok. Már nagyon fáradok. Érzem kevésbé tudok felkapaszkodni az emelkedőn, mint régen. Nem választhatok másik utat, ezt kell bejárnom. Mindenkinek megvan a saját szakasza.

Sajnos nem tudhatjuk, hogy az első emelkedő után fogy-e ki a lábunk alól a járda, vagy a huszadik után. Ez benne a szép, nem tudni mikor jön el a vég. Az utazásnak, a végnek egy a célja, hogy kiérdemeljük az útvesztő végén az ajándékot. Azonban ez az ajándék könnyedén kínná válhat, ha nem tettél eleget érte, hogy kiérdemeld.

A titok az egészben az, hogy minden lépést úgy kell megtenned, mintha az utolsó lenne. Közben mindig arra kell törekedned, hogy elérj az utolsó mezőig és lásd a vége feliratot. Ez a kettősség teszi varázslatossá az életet.


2011. aug. 2. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Magával az írűsmóddal nincs bajom, de nekem nem jönnek be ezek a lelkizős témák az átvitt értelemmel jövő dolgok. Arról, meg hogy egyre többen rakják fel "magukat" csak annyi a véleményem, hogy kezdd nagyon unalmas lenni. Az összes!
2011. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi baj azzal, hogy egyre többen teszik fel az írásukat ide. Aki nem szereti az ilyen témájú kérdéseket, annak nem muszáj megnyitnia őket; én például pont ezeket szeretem, és próbálok segíteni.


Na, az írásod. A tőmondatok, ha csak nagy ritkán szúrsz egyet-egyet közbe, nagyon hatásosak tudnak lenni, így egy rakáson (mint az első bekezdésben) nekem már túl sok. Vontatottá teszik a szöveget, de azért megvan a maga bája. :) Ez a téma, az út-élet allegória sajnos már lerágott csont, de tény, hogy nagy igazság. Neked sikerült - számomra legalábbis - pár új gondolatot beleszőnöd. Néhány vessző hiányzik, és használhatsz több hasonlatot, metaforát, stb-t is. (Nem jut eszembe az összefoglaló nevük... :D) Összességében véve tetszik, de mint mindenkinek, neked is van még mit gyakorolnod. :) Sok sikert! :)

2011. aug. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ilyenekre ott vannak az irodalmi portálok, hiszen pont azért találták ki azokat, hogy megmutathasd magad a világnak és véleményt/kritikát mondjon róla valaki, aki szintén érdeklődik az irodalom iránt.
2011. aug. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz.
2011. aug. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. aug. 3. 13:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Őszintén? Nem valami jó. Össze-vissza, klisés, csak ezerszer leírt dolgokat gyűjtesz benne újra össze. A tőmondatok szintén zavaróak! De méltányolom a bátorságod, hogy felraktad ide.
2011. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebből még nagyon jó dolog is kisülhet,csak próbáld minél többet csiszolni a kifejezéseket.
2012. júl. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!