Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretnék venni egy olyan...

Szeretnék venni egy olyan könyvet amelyik egy tizenéves gyerek kalandjairól szól körülbelül olyan legyen mint a "David nem hagyja magát". Tudtok ilyen könyvet?

Figyelt kérdés
azért érdekelne mert ki szeretnék olvasni egy könyvet a tavaszi szünetben
2009. ápr. 8. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Pl. Rosszcsont Peti
2009. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja és olyan kellene amelyik könnyedén megszerezhető,azaz megtalálható a legtöbb könyvesboltba
2009. ápr. 8. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Pál utcai fiúk, fiús de imádom

Tom Sawyer kalandjai

Huckleberry Finn

Én ezeket olvastam, mind tetszett :)

2009. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Stanley a szerencse fia

Bradley az osztályréme

Le a csajokkal! avagy kinek kell szerelem?

2009. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És a győztes a 3. válaszoló. Ahogy elnéztem azokat a könyveket mind a kettőt elolvasom:D nagyon kösz. Persze mindenkinek köszönöm,nem vagyok szemét...
2009. ápr. 8. 20:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Hetek Szövetsége (ördögi kör) nagyon izgalma könyv romantikával kicsi akcióval brutalitással mindene benne van én olvasás közben bizonyos részeknél azt hittem belepusztulok a röhögésbe de van ahol már majdnem sírtam annyira beleéltem magam csak ajánlani tudom!bár szerintem nem annyira lehet kapni de ha egyszer meglátod föltétlenül vedd ki vagy vedd meg ;)!
2009. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Scott Westerfeld: Csúfok

egyik kedvencem, most várom a második részét, állítólag májusban fog kijönni

nem tudom hogy lány vagy fiú vagy, de ha lány akkor főképp ajánlom, az eleje nehézkesen indul, de aztán bepörög :)

2009. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Húú mennyi jó ötlet:Dköszi nem tudom hogy mindent el tudok-e olvasni amit akarok de azért megpróbálom. Akkor máris beadom a kérvényt a nyuszinakXD
2009. ápr. 8. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!