Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Manga fiúk sokkal cukibbak...

Manga fiúk sokkal cukibbak mint a manga lányok, nem? Vagy csak én vagyok az aki fiú létére így látja ezt?

Figyelt kérdés
18f
2011. aug. 3. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez valami fétis?
2011. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom azért mert sokkal több lány olvassa ezeket mint fiúk :o)
2011. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
UHH! Remélem egyedül te látod így! Aki pasi létére egy úgyszintén fiú manga figurára azt mondja hogy cuki... :S D ez csak az én véleményem, én elítélek minden ilyet, manga, anime... :S A japánokkal nincs bajom, se a japán filmekkel, mesékkel, na de ez... brr! És 18 vagy? o.O
2011. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Minto válasza:
Hát...nekem is tettszenek a mnga fiúk, de én lány vagyok. Ez gy kicsit nagy különbség nem? :D
2011. aug. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akinek egy mesefigura tetszik, az már nyugodtan lehet meleg is, mint a kérdező, nem rontja tovább a helyzetet. :D
2011. aug. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy meleg a kérdező, csak mert cuki egy manga fiú. Azokat direkt csinálják olyanra, hogy a lányok oda legyenek érte. A srácoknak elég, ha egy manga csaj vékony, nagy mellű (esetleg kicsit erőszakos), de a lány rajongók pasi iránti elvárása sokkal több. A nők is mondhatják egy másik nőre, hogy de jóll néz ki és hogy csinos, attól még nem lezbi.

Mondjuk a cuki azért tényleg durva :D :P

2011. aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egy ökör vagy!
2011. aug. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond nincs veled, hogy ezt gondolod.


Tapasztalatom szerint a shounen műfajú mangáknak a fiúfőszereplője az, a shoujoknál pedig a lány főszereplő aranyosabb. Ez csak az én véleményem, de így jobban tud azonosulni a néző a karakterrel, mert szimpatikusabb a karakter.

2018. ápr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!