Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a kedvenc Könyved?...

Melyik a kedvenc Könyved? Mennyibe telt még elolvastad? Hány oldalas?

Figyelt kérdés
(:
2011. aug. 8. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Hú van egy pár.

Asszem a Percy Jackson könyvek a kedvenceim.

Én napi szinten csak kb. három órát olvastam így kb. két napomba telt.De ha folyamatosan olvastam volna akkor csak pár óra, bár nekem tovább tart az olvasás, mert miközben olvasok elkalandozok gondolatban....:)

Viszont a legtovább a Gyűrűk ura könyveket olvastam, mert elég tömény könyvek, és érteni kell a fogalmazás módot, de lehet csak nekem okozott nehézséget.

2011. aug. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

percy tényleg nagyon jó :)


nekem a kedvencem a szent johanna gimi 4, kb 5 órába telt, de gyorsan olvasok :)

2011. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 habibi ***** válasza:

sok kedvencem van :)

Gárdonyi Géza: Isten rabjai

Jean Sasson: Ester gyermeke

Miroslav Mráz: Csak a sírásó könnyezte meg

Petőfi Sándor: Az apostol (nem tudom, hogy a könyvek közé tartozik-e)

Az apostolon kívüli mind vastagabb könyv cca 300 oldal körüliek, és ezek a könyvek nagyon tetszettek, tehát ez azt jelenti nálam, hogy leültem és addig nem hagytam abba az olvasást, amíg vége nem lett a könyvnek.

19/L

2011. aug. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A Démonvilág sorozat. 2001-2009-ig tartott, de amúgy egy könyvet ilyen 2-3 nap alatt toltam végig.
2011. aug. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szent Johanna Gimi. Az első három kb. két napot vett igénybe(iskolai nap, suliban órán nem olvastam), a negyedik kb. 6 órát, arról le sem tudtam szakadni(a többiről is csak muszáj volt)
2011. aug. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Stephanie Meyer- Alkonyat összes rész

J.K. Rowling - Harry Potter :D összes rész

Leiner Laura - Szent Johanna gimi össze rész

Meg Cabot - neveletlen hercegnő naplója összes rész


A Harry Potter-t meg az Alkonyatot kb. 1- hét alatt olvastam el, a többit kb. 5 nap alatt! Nem bírtam letenni! :D

2011. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok 200 és 600 oldal között játszottak a könyvek!
2011. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ahha köszi a válaszokat írhattok még (: nekem a jacqueline wilson tündérek & titkok 4 órába telt 197 oldalas :D
2011. aug. 9. 17:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a kedvenc könyvem de utoljára a Rettentő gyönyörűséget olvastam és annak folytatását.Az tetszett.Rettentő gyönyörűség 372 oldal volt 2nap alatt sikerült .Lázadó angyalok 508 oldalas ez 3 napba telt :)(az utolsó könyv olvasásakor gyorsabban olvastam):)13/L
2011. aug. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én legutóbb a Királyok csatáját(A Tűz és Jég dala II.) olvastam George R.R. Martin-tól, imádtam! 940 oldalas és 1 hét kellett hozzá. Most pedig a III. résznél járok :D

De ezen kívül rengeteg kedvenc könyvem van, de olyan hogy legeslegjobb soha sincs.

2011. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!