Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek melyik legyen?...

Szerintetek melyik legyen? Könyvet akarok írni szerintetek melyik témában?

Figyelt kérdés

Molly Potter ? (a Harry Potterhez kapcsolódik)

Ashley és Samanta Wein ?( két tesóról szól Forksba kell költözniük itt furcsa dolgok történek velük)


2011. aug. 11. 14:49
 1/10 A kérdező kommentje:
megírom mind kettő előzetesét csak nem tom melyiket dolgozam ki
2011. aug. 11. 14:50
 2/10 anonim ***** válasza:
ez így sokat nem mond..
2011. aug. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
90%
Először inkább a helyesírással kellene megbarátkoznod.
2011. aug. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, kicsit többet írj... Az első gondolom Harry Potter világában lenne?
2011. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a molly pottert hanyagold..A potter már lerágott csont,és erre az eredeti írónő is rájött.
2011. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valami újat találj ki, mert az utánzás nem nyerő téma. Se a Potter se a Forks (mert gondolom a furcsa dolgok történnek velük alatt vámpírpasikra célzol...)
2011. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Molly Potter? Ő nem Percy lánya?

Szerintem írhatsz fanfic-t, ha szeretnél, még mindig sokan odavannak a Harray Potterért és a Twilight-ért is, szóval, ha úgy gondolod, jó történet lesz, akkor hajrá. Gondolom, merengőre szánod.

Ha többet tudnék az alapötletekről, akkor eltudnám dönteni, hogy melyik téma legyen.

2012. júl. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1) Hagyjuk már a p-ba a "könyvet írok" kifejezést. Herótom van tőle. TÖRTÉNETET írsz, mondjuk REGÉNYT... De ezt a könyvezést, áh, dobjuk már el. Tudod mikor lesz abból könyv, amit írsz? Majd ha nyáron ráfagysz az aszfaltra.

2) Ez a leírás édeskevés. Ez így... nem hozza meg a döntési kedvemet. Próbáld már meg jobban körülírni, milyen cselekményre gondoltál, mert így max. szemöldökvonogatást kapsz.

3) Mindkét téma unalmas és már húszmillió ilyen született. (Nézz körül a fanfiction-ös oldalakon, pl. Merengőn.) Persze, szárnypróbálgatásképp jó, de akkor megint életbe lép az 1)-es pont. Nem könyvet írsz, ha ilyen ötleteid vannak, hanem fanfictiont.

Nagyon egyedinek és érdekesnek kell lenned, hogy szívesen olvassanak. És most nem csak a cselekményre gondolok, hanem az írásmódra, stílusra is.

4) Nézz már utána, hogy a mondatvégi írásjel elé nem kell szóköz.

5) Előbb olvass sokat, utána írj. Tényleg használ, személyes tapasztalat. Sok írótól sokfélét. Ne csak Harry Pottert és Tvájlájtot, kérlek. Hanem "komolyabbat" is. (moly.hu-n nézz szét, sokan ajánlanak sokfélét, jókora értékelősdi adatbázis van ott)

2012. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem könyv, fanfiction. és molly ptter, nem bírom a tvájlájtot. esetleg merengőre feltöltheted. fanfic.hu/merengo
2012. júl. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
7.nek köszönöm ezt már egy éve írtam ki most nem tudom miért emeltem ki csak érdekelt azóta írtam egy 'könyvet' még nincs kész de már kézírással 120lap megvan belőle úgy tervezem hogy kiadom 5 kötetben. csak magamnak és a családnak és lehet majd csinálok még pár példányt (mármint nyomtattatok) és elküldöm pár kiadónak :)
2012. júl. 6. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!