Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Dean R. Koontz milyen író...

Dean R. Koontz milyen író Stephen Kinghez képest?

Figyelt kérdés

Szeretem a horror könyveket, ezért nem csak Stephen King könyveket bújnám hanem kipróbálnám Dean R. Koontz pár könyvét is! Aki olvasta mindkettő író könyvét, az írjon már véleményt hogy Dean könyve milyenek Kinghez képest?


Hasznos válaszokért megy a zöld kéz!:)


2011. aug. 11. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb, igényesebb. King stílusa egy idő után már marhára irritáló tud lenni, a kliséitől és szóvirágaitól égnek mered a szőr a hátamon... Koontztól A rossz hely az egyik kedvencem:)
2011. aug. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt nagyon szeretem, bár azért Koontz stílusa kicsit más, de nem rossz.
2011. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Utolsó, hogy érted más?
2011. aug. 12. 15:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, Koontz-nál hamarabb beindul a történet, viszont nem fordít annyi időt a karakterek jellemzésére, és a környezet leírására, mint King.
2011. aug. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A második voltam.
2011. aug. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nobile86 válasza:

Kedves Kérdező,


Én leginkább King rajongó vagyok. Olvastam Koontztól pár könyvet, nem rosszak, de King darabokra szedős az utolsó mozzanatot bemutató leírásaihoz képest D R K nekem túl rohanós. Az sem tetszett annyira DRK könyveiben hogy látunk egy szabdalós elmebeteget aki kicsit ijesztget, vagy halomra gyilkol de a motivációról, a jelenlegi vérengzős helyzet kialakulását okozó előzményekről fogalmunk sincs, vagy ha van az is igen rövidke. Koontz nekem sokszor olyan mintha egy thrillert néznék leírva, vagy egy forgatókönyvet olvasnék. Jók az ötletei, és olvasható is, érdemes is elolvasni párat, de nekem sokszor olyan érzésem volt, hogy ne hagyjon már itt, most kezd izgalmas lenni és már vége? És igen. Már vége is.

2016. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!