Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem értem az Eclipse-ben mér...

Nem értem az Eclipse-ben mér csókolja meg Bella Jacobot ha Edwardot szereti ez mér van?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Azért csókolja meg,mert bizonyos értelemben biztonságot nyújt számára... Sztem. De ha figyekmesen elolvasod a breaking dawn-t miután Bella már vámmpír ott ír erről az érzésről! A késöbbi Jacob-os dolgokért pedig már a kicsi Nessie a felelős...
2009. ápr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy Bella mindkettőjükbe szerelmes. Mind Jacob-ba, mind Edwardba. Volt egy nagyon jó magyarázat, visszaadni nem tudom igazán, csak megpróbálkozok vele a saját szavaimmal:


"Mindkettőjüket szeretem. De az tudom, hogy ki nélkül NEM TUDNÉK ÉLNI!!!! És az Edward"


Remélem, segítettem.

H.

2009. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm ez engem annyira idegesitet hogy bella nem tud dönteni hisz edwardot szerette mindig is és nekem ez új volt hogy jacobbal csókolozik
2009. ápr. 14. 13:01
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azért csókolja meg, mert Jacob el akar menni a harcba, és egy kicsit szemét, mert azt mondja Bellának, hogy vagy megcsókolja, vagy elmegy, harcol és meghal.És akkor Bella inkább visszahívta magához és megcsókolta, mert nem akarta, hogy meghaljon, és a csók közben rájött, hogy őt is szereti. Már előttem írták, hogy mind2-jüket szretei, de Edward nélkül nem tud élni, és ez így igaz!

(ki tudna nélküle élniXD)

2009. jún. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Igaza van előttem szólónak! Mondjuk engem is idegesített, hogy Jacobot is szereti...
2009. aug. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

ez a kérdés engem is elgondolkodtatott!

Engem is zavart h ez olyan mintha megcsalná Edwardot!

De a könyv erre nam nagy figyelmet fordít..

Az elöttem szóloknak én is igazat adok mert valóban szereti Jacobot de csak Edward nélkül nem tud élni!

2009. dec. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
engem inkább az zavar hogy Edwardot szereti :/ mondjuk akkor nemlenne kicsi Ness :D
2010. febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én most olvassom, és azért mert Jacob szerelmes Bellába, és NEM Bella csókolja megg hanem fordítva, Jacob nem engedi el.
2010. febr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

előttem szólonak.:

Jacob az első csóknál nem engedi el.Akkor Jacob csokolja meg,ezt Bella nem viszonozza.

De utána Bella is megcsokolja.

2010. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát én Bella helyében Jacobot választottam volna.

Ebben az egész "sorozatban" Jake szenved a legtöbbet. Bella sokkal jobban járt volna Jacobbal. :(

Hát mindegy..amúgy engem is az zavar hogy Bella Edwardot szereti.

2010. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!