Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Most kezdtem el olvasni a...

Most kezdtem el olvasni a breaking dawnt és annyira fura hogy jacob meséli igy hogy fog érződni bella gondolatai a szüléssel kapcsolatban meg ugy minden mással?

Figyelt kérdés
nem tudom elképzelni hogy hogy fogja tudni jacob ezt jól elmesélni
2009. ápr. 14. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is nemrég kezdtem el olvasni, de előrenéztem.

Szóval, 3 "könyv" van: Bella, Jacob, Bella.

És nem fognak kimaradni belőle Bella érzései sem. :)


További jó olvasást!

H.

2009. ápr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olvasd csak tovább, Jacob csupán néhány fejezeten át mesél. Majd az író vissza vált Bellára és Bella pedig ki fog térni ezekre az emlékekre is!
2009. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

jajj de jó már kezdtem idegeskedni

am most télleg össze fog jönni jacob meg renesmee?? ugy nem csipem azt a jacobot mennyen már a francba

2009. ápr. 18. 10:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom! mikor a Bella megcsókolta az eclipse-ben hát én majdnem otthagytam azzal a felkiáltással, hogy menjen a francba! szerintem jogosan fogja megtámadni a jacobot amikor megtudja hogy lenyomatot vett róla!
2009. ápr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
milyen lenyomat erröl még én nem tudok
2009. ápr. 19. 13:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, hogy van Jacob. Izgalmassá, feszültté teszi a helyzeteket, ugyanakkor sokat segít (mind Bellának, mind Edwardnak). Én kifejezetten örülök neki. :) Így sok pluszt ad a könyvnek, és nem válik unalmassá a sztori.


Lenyomat: első látásra szerelem, ami elől nem tudnak menekülni a "farkasok" --> és ez történik, mikor Jacob meglátja Renesmee-t. Tök szupi. És mikor erről az érzésről (lenyomatról) tudomást szerez Bella, rátámad Jacobra. :)


H.

2009. ápr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.. Én nagyon kiéleződtem Jacobra.. Amikor megláttam, hogy Jacobon keresztül kell olvasnom tovább a könyvet kb. őrjöngtem.. Amilyen szimpatikus volt az elején.. annyira megutáltam amikor Edward vissza tért. Amúgy szerintetek sincs befejezve ez a történet??? Az összes könyvet és mintha nem lenne vége. Nincs valami jól lezárva..:S
2009. máj. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Honnét töltöted le a Breking Dawn-t?????

2009. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!