Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tetszik ez a történet?

Tetszik ez a történet?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja megjelent egy könyvem és most annak az oldalán írok egy csak az interneten publikált regényt A sötétség hegye címmel. Eddig hét fejezet van kész.

Mit gondoltok róla?

www.halalekkove.gportal.hu


Egyébként találhattok infót a Halál ékköve c. regényemmel kapcsolatban is az oldalon.


2011. aug. 17. 00:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nagyjából ezt éreztem:


Egy darabka kenyérhéj, ami már kezd kiszáradni, mellette egy csontocska, amiről már lerágták a legutolsó cafatot is. De, hogy mégis legyen belőle valami, elkezdik locsolni mézzel, és cukorral, meg édesítőszerrel... és valami bizarr módon hirtelen ketchupot öntenek rá, aztán a keletkezett undorító, ehetetlen förtelmet belenyomják a vécébe, de az sajnos eldugul tőle, így a gusztustalan lé ellepi a fürdőszobát... és ez nem először fordul elő.

2011. aug. 17. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Otthon baj van a lefolyóddal haver? :D

Vannak jó szakemberek az ilyen problémákra :D

2011. aug. 17. 09:33
 3/20 anonim ***** válasza:

a hülye grat! ezt igen jól mgmondtad neki(kérdés kiírója válaszára gondolok) xDD :PP :)

amugy meg szerintem jó :)) :D

2011. aug. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszi :D


Örülök, hogy tetszik:) hétvégén felrakom a nyolcadik fejezetet is.

2011. aug. 19. 23:07
 5/20 anonim ***** válasza:

nincs mit :)

okés már várom :)

2011. aug. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Kicsit ostobák vagytok. Én teljes mértékben egyet értek az első válaszadóval, pláne, hogy ilyen érzékletes képpel fogalmazta meg a véleményét, én se tehettem volna jobban.
2011. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nos mindenkinek lehet véleménye, bár az ostoba miatt megérdemelnél egy jó nagy adag tojást a képedbe. Bár gondolom te vagy az első válaszoló is igazam van?


Nem mintha számítana egyébként.

Na mindegy... kösz a választ azért :)

2011. aug. 20. 17:16
 8/20 anonim ***** válasza:
35%

amugy meg igaza van (előttem lévő válasz)

mindenkinek megvan a véleménye ...de amugy az első válaszoló az háát nem komplett ilyen hülységeket írni..hát ő biztos nem 100-as ...

ha szerintetek az első ilyen jót írt akkor mér nem mondjátok neki írjon ő blogot(bár nem hiszem hogy valakinek tetszene)..xDD

na amugy meg nekem tetszik és kész...itt a vége...

2011. aug. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Kösz... nos...vannak ilyen észt osztó emberek sajna szóval én inkább nem csak legyintek ilyenekre. Mondhattam volna, hogy akkor írjon ő, de úgyis csak a levegőbe beszéltem volna:)
2011. aug. 21. 17:21
 10/20 anonim ***** válasza:
24%
hát amugy jól is teszed ne is törődj velük amugy meg szerintem ha az ember ilyen féléket ír 10 közül biztos lesz legalább egy aki rosszat mondrá és okoskodik osztja az észt.(ami nincs is neki xDD )
2011. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!