Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi ennek a könyvnek a pontos...

Mi ennek a könyvnek a pontos címe?

Figyelt kérdés

Egy Mary nevű lányról szól, akinek a nagymamáját kivégzik boszorkányság gyanúja miatt. Majd egy gazdag nő elviszi magával Amerikába ahol vele él. (Még nem sokan élnek ott)

Mary pedig elkezd az erdőbe járkálni (mindig ruhát cserél egy fa tuskóba rejti el) és egy indiánnal barátkozik. Majd a "rossz vérű" lány/ok elterjesztik, hogy boszorkány van arra felé. Mary meg lebukik a naplóval a nő előtt akivel él és kénytelen titokba a takarójába varrni. Van szerelme is a faluba.


És igazon alapul a történet egy "napló" alapján!

Köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 17. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Celia Rees: Bűbájos Mary

és ennek a folytatása: Farkasszem


Mindkét könyvet olvastam (bár leírásod alapján, min. az 1.-t te is) és érdekes könyveknek találtam őket, bár néhol már túl sok volt benne a szenvedés... de sajnos a való életben is van ilyen...

2011. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Igen olvastam, és újra akarom olvasni, mert nagyon tetszett!

2011. aug. 18. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!