Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy tetszik nektek a könyvem?...

Hogy tetszik nektek a könyvem? (link lenn)

Figyelt kérdés

Még nincs kész, folyamatosan írom. Szeretném, ha legalább beleolvasnátok és véleményt alkotnátok róla.

Hogy tetszik? A stílus milyen? A téma bejön nektek? Mit kéne beleraknom, vagy mit nem kéne? Hogyan lehetne még színesíteni?

Előre is köszi annak, aki veszi a fáradtságot és beleolvas.

Normális válaszokat kérek!

Itt a link: (a történet elejéhez visz rögtön)

[link]


2011. aug. 19. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon tetszik. ha nem lenne sok dolgom, akkor még lehet, hogy el is olvasnám. a linkjét viszont elmentettem, lehet, hogy még visszatérek.:)
2011. aug. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, remélem, a további fejezetek is tetszeni fognak! :)))
2011. aug. 19. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:
egyébként a bevezetőt olvastam el, meg a 4.be olvastam bele. :)
2011. aug. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bevezető + Első fejezet elolvasva! :) Nekem eddig tetszik, kíváncsi vagyok, mi lesz benne a bonyodalom, mert szépen meg van írva az eleje, de nekem kicsikét unalmas. Persze gondolom ez még csak a család és a szereplők kapcsolatrendszerét, személyét igyekszik tisztázni, úgyhogy amint tudom, olvasom tovább! A stílusáról annyit, nincs sok neki, kicsit fogalmazás - szerű, még nem találtál rá a hangodra, de ez nem vészes, van még elég időd rá. Hajrá! Nem rossz egy 14 évestől!
2011. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2011. aug. 20. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:

A bevezetést elolvastam, és beleolvastam a 3. és a 10. fejezetbe. A helyesírásod teljesen rendben van, a fogalmazásoddal sincsenek különösebb gondok, bár nekem egy picit laposan fogalmazol, ha választékosabb kifejezéseket használnál és gazdagítanád a szókincsedet, sokkal inkább lekötné az olvasót az, amit írsz. Egyszerű, szórakoztató kis történet, nem túl nagy szám, de egy 16 éveshez képest jó. A téma engem a bevezető alapján nem annyira fogott meg: válságban levő házasság, érzelmek, mi lesz a gyerekkel, no és még egy gyilkos is van a képben, ezek őszintén szólva mind sablonosak. Szeretem a bűnügyi történeteket, és azt is, ha van benne szerelmi szál, de jobban kedvelem, ha inkább az akción van a hangsúly, no és persze a poénok sem maradhatnak ki.

Egy pár kisebb stilisztikai és fogalmazási hibád van (pl. a 10. fejezetben a "távolba merengett" nekem egy kicsit sántít, a távolba inkább meredni szoktunk), ezekre figyelj oda.

Összességében jó lesz ez, van hozzá érzéked, olvass sokat, de NE PONYVÁT ÉS BESTSELLERT, mert azoktól csak visszafejlődni lehet. Hajrá, csak így tovább! :)

2013. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményt! :)
2013. febr. 24. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!