Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Honnan tudnám beszerezni?

Honnan tudnám beszerezni?

Figyelt kérdés
Szeretném megvenni az alábbi könyvet: Howard Phillips Lovecraft összes művei I. kötet, de nemlehet kapni könyvesboltban, antikváriumban is kerestem már, és interneten is megrendeltem, de csak egy emailt kaptam, hogy nem rendelkeznek az alábbi könyvvel, rendeljek mást. Egyszerűen sehol nem lehet kapni. Ha valaki tud Vác, vagy Budapest közelében ahonnan beszerezhetem, akkor segítsen pls.
2011. aug. 20. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Antikvárium.hu-n elő tudod jegyeztetni, aztán ha kapnak, akkor csak te veheted meg. Nekem is jött tőlük egy könyv pont a héten, amit valamikor 2003 elején jegyeztem elő. Szóval türelem, előbb-utóbb biztosan megkapod.
2011. aug. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz, de nemá nem akarok évekig várni! ÉS ha nekem csak mondjuk 20 év múlva lesz csak meg? Csodálom a türelmed.
2011. aug. 20. 19:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerek szabad példányt, de nézz körül a Vaterán, Expresszen, Tesz-Veszen (egyik helyen egyszer találtam egy Watson Warhammer-összest, ami hasonlóan nehezen beszerezhető, talán még ritkább), egyesek nagy tételben pakolnak fel könyveket, hatvan-hetven példány között nehéz kiszúrni, de megtalálható, ha van. A kereső általában nem dobja ki.

Utoljára a FSZEK-ben találkoztam az említett kötettel, az eléggé megrongálódott, de sajnos abból is csak egy van (kettőt már "elfelejtettek visszavinni") a Központiban, talán ha máshol még több példánya van, és leselejtezik, akkor lecsaphatsz rá, de arra is éveket kell várni.

Az még lehetőség, hogy könyvtári példány alapján összeírod a tartalmat, majd netről letöltöd (sok jó fordítás van fent) a műveket, szerkeszted, kinyomtatod.

2011. aug. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!