Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvastam a könyvet, de elfelej...

Olvastam a könyvet, de elfelejtettem a címét. Mi lehet a címe?

Figyelt kérdés

Ez egy olyan könyv, amiben egy koma beszélget a tudatalattijával azt hiszem.

A reptéren van és odaül mellé egy férfi. Textor Textel a neve, vagy valami ilyesmi. Ezután a férfi elkezd vele veszekedni,stb. Ez a koma elmondja a férfinak, hogy ő ölte meg a feleségét, mármint a férfi a sajátját. Elmondta, hogy hogy ölte meg, stb. A végén az van, hogy a koma addig veri a saját fejét a falba, amíg meg nem hal és közben valamit ordibál, az emberek döbbenten néznek. Nagy vonalakban ez a története. Azt hiszem, ez a könyv megtörtént eseményeket ír le.


2011. aug. 24. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:

ha olvastad akkor hogy lehet egy könyvnek elfelejteni a címét ??? legalább a szereplőkről beugrana valami. nem???

Én így vagyok ezzel...Meg amúgy sem szoktam elfelejteni egy könyv címét..

2011. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amelie Nothomb: Hygiène de l'assassin (A gyilkos higéniája)

Google segítségével találtam meg, nem olvastam sosem a könyvet.

2011. aug. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez nem az, de azt, amit kerestem nagy nehezen megtaláltam. Azért kösz. A könyv címe ördögi kozmetika.
2011. aug. 27. 18:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Szerintem ugyanarról beszélünk, maximum máshogy fordították a címet. Ugyanis egy francia oldalon a tarlami ismertető egy az egyben megegyezik azzal, amit te írtál. Ugyanaz a szerző is.

Ez a két könyv megegyezik.

2011. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!