Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Alkonyat sorozatban miért...

Az Alkonyat sorozatban miért nem őrülnek meg a vámpírok, amikor az emberlányok menstruálnak?

Figyelt kérdés
Olyankor nem érzik meg a vér szagát? Mert mikor Bella megvágja az ujját, és egy csepp vér kiszivárog, akkor Jasper megőrül. És egy menstruáció alatt több is kijön, és a textil nem fedi el teljesen a szagot olyan szaglású lények elől, mint a vámpírok.
2011. aug. 26. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy tampont használ Bella és akkor nem jön ki a vér hanem még "bent" felfogja:D

Ez csak egy könyv.. Semmi alapja:D

2011. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És az összes többi tanuló az iskolában???


Jaj, tudom, h csak könyv, de ezekbe mindig beleélem magam...

2011. aug. 26. 11:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez csak egy kitalált történet.. Szerintem az írónőnek nem kell egy könyvben arra kitérnie hogy ki mikor menstruál... :D Amúgy sem arról szól a könyv.. .p
2011. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
szerintem az írónő nem menstruál
2011. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg a tizennégy-tizennyolc éves korosztályú lányok amúgy is szoktak ódzkodni a tampontól:) Ha négyhetes ciklusokban nézzük, akkor a suliban átlagosan mindig a negyedrésze a lányoknak menstruált...


Csak lusta volt belegondolni ebbe. Amikor rákérdeztek, kitalált vmi badarságot, amit egyetlen tanult ember se lenne képes kifogásként felhozni, csak őt váratlanul érte. Szerinte ez afféle "halott vér", ami nem hat a vámpírokra. Kb nyolcadiktól tisztában lehet az ember vele, hogy a méhnyálkahártya leszakad, és az vérzik,szóval éppen olyan, mint egy nyílt seb... :/

2011. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ja, már megkérdezték tőle?? Hát tényleg nem valami értelmes válasz...


Én tudom, h csak kitaláció, de mivel az emberek világában játszódik, ezért logikusnak kell(ene) lennie ilyen szempontokból is...


Köszi a válaszokat, főleg a 16:46-os válaszadóét :)

2011. aug. 26. 16:57
 7/8 A kérdező kommentje:

Na meg Edwardnak hogy van merevedése, ha nincs vérkeringése... (ez a kérdés nem az én fejemből pattant ki, olvastam valahol, mindenesetre érdekes...)


Amúgy imádom a könyvet, csak hát ezek szerint nem tökéletes...

2011. aug. 26. 17:10
 8/8 Noncsii98 válasza:
100%

Nekem meg van a Twilight világa hitelesen, színesen és abba azt írják, hogy várjál.. mindjárt idézem..xD


Hogyan képes Edward uralkodni magán, amikor Bella éppen menstruál?

- Edward pontosan tudja, mi zajlik ilyenkor Bella testében, de úriember lévén soha nem említi a dolgot, Bella pedig túlságosan szégyenlős ahhoz, hogy megkérdezze, nem jelent-e Edwardnak problémát a vérzés. A menstruációs vérről tudni kell, hogy egészen más, mint egy friss sebből vagy vágásból származó vér:kevés benne az oxigén, és nem a szívből ered.


Na megvagyok..>< Egy csomó ilyen magyarázat van benne de a merevedésre pont nincs.. de vmi interjún azt mondta Stephani, hogy a férfiak haláluk után néhány hónappal is képesek megtermékenyíteni valakit és szerintem ez megmaradt Edwardban. Bár nemtom.xD Nekünk nem kell a vámpírok miatt aggódnunk.:DD

2011. nov. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!