Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 15 éves vagyok, valaki ilyen...

15 éves vagyok, valaki ilyen könyvet tud ajánlani?

Figyelt kérdés
ami mondjk hasonló a klikk hez tehát csajokról szól barátnők pletykálások kavarások és amiben van sok pasizás. Tehát hasonló mint az élet és fiatalos.
2011. aug. 30. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Neveletlen hercegno

Bad girl

2011. aug. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a neveletlen hercegnőt olvastam a bad girl t jelenleg :)))
2011. aug. 30. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg Cabot-ot alapból ajánlom, de konkrétan a Tinibálvány nekem nagyon bejött. Esetleg még Patricia Schröder: Varázsbagázs sorozatát tudom ajánlani. Kicsit boszis, de csajokról szól csajoknak és szerintem aranyos :)
2011. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. aug. 31. 08:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Hello! :)


- Girl, 15 és a folytatása, Girl,16

Ahogy a cím is mutatja, az elsőben egy 15 éves lány van, a másodikban pedig már 16 éves. :) Nagyon romantikus, kedves, aranyos! Szerintem mindenképp olvasd el! A borítója elég csúnya, de ez ne tévesszen meg. Viszont ha elolvasod az első részt, akkor a 2.-at is olvasd! A kettő együtt jó. Nekem nagyon tetszettek! Ja és amúgy a molybolt.hu-n megrendelheted 500 Ft/db áron


-Hot Girl, Beach Girl

Nem olvastam őket, de megvannak. A Hot Girl a Bad Girl egyik szereplőjéről, Jennyről szól. A Beach Girl első részén kívül mindegyik 500 Ft-ba kerül a molybolton (A klikkek és a Bad Girl-ek is. JA és ezek mind újak)



- A Szent Johanna Gimi

Nekem nem tetszett, mert én abba a fiúba "Zúgtam bele", aki a főszereplő lánynak nem tetszik :( Ő a menőt szereti, s nem az okosat, aki olyan, mint ő. Na mindegy, amúgy egy 14 éves lány naplója (Legalábbis az első részben annyi.



- Georgia Nicholson vallomásai:

A macskám, a családom... és a fiúk

Semmi gáz, elég nagy bugyi van rajtam!

Kit üt ki a nunga-nungám?

Meztelenül táncolok

Ez a 4 része van. Ez is egy 14 éves lány naplója. Neke nem jött be annyira. Nem az a tipikus "Mindig az történik aminek kéne"... Amúgy elég kicsi és vékony könyvek. :)


-Magenta Orange, Magenta a bombázó

Nem tudom, hogy tetszene-e, mivel egy 13 éves lányról szól... De végül is a Klikk-ben is 13 évesek! Úgyhogy elég jó. Az első jobb, de a második is lekötött. :)



Hát, azt hiszem, ennyi. :)

Remélem segítettem!


13/L

2011. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szent johanna gimi!!!! (nem lehet nem szeretni)

ha megtudnád, hogy szeretlek meg kellene öljelek

görbüljek, meg igazat mondok

megcabottól:íirhead,being nikky,misztikus szerelem(avalon gimi),nicola és a vikomt, mediátor sorozat, hívőszám 1-800

2011. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívek szállodája, Meg Cabot könyvek, vagy esetleg olvass valami pöttyös könyvet (pl.: Megérjük a pénzünket!), vagy Sohonyai Edit: Le a csajokkal/pasikkal
2011. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!