Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megvettem pár napja a rock...

Megvettem pár napja a rock lexikon cimü könyvet. Már az elsö oldalnál kiakadtam: 2pac?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem hogy pl: eminemnek, 50centnek vagy mondjuk a tokio hotelnek mi köze van a rockhoz?
2009. ápr. 19. 08:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
2pac-nek például semmi, mert ő rapper. :DDDDDDD
2009. ápr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát éngemet ez kiakaszt hogy repperekröl irnak egy rock könyvbe... am én rocker vagyok...
2009. ápr. 19. 08:53
 3/14 anonim ***** válasza:
39%

az még hagyján hogy repper, de még nigger is...

50 centnek sincs köze, eminemnek se és a hokizó fotelnek sincs semmi köze a rockhoz, de csak hogy mást mondjak, a zenéhez sincs semmi közük

2009. ápr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ezt most nem mondod komolyan :O
2009. ápr. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
A tokio hotel az pop-ROCK és punk-ROCK szóval annak van,de a 2pac és fiftynek,hát nem tom... esetleg azok szerettek volna lenni?:D
2009. jún. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
talán a kijelentés miatt, hogy Amerikában mindenkire azt mondják, aki ismert, hogy "you rock!" azaz "király vagy!". vagy esetleg azért, amiért Lil' Wayne rocksztárnak nevezi magát minden második rapjében, de nem Wayne az egyetlen, aki ilyesminek titulálja magát.. LOL.
2009. aug. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
És ha én azt mondom a rocknak nincs köze a zenéhez? Ezt had döntse el már magában mindenki jó?! Azt mondom Eminem, FankaDeli, vagy Tupac jobbak mint a rockerek, akkor az úgy van?! NEM! Ezt mindenki máshogy gondolja, de ti csak mondjátok meg mi a zene és dübörögjön az IQ-tok...
2010. aug. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Bennevannak? És nem tudod mit keresnek benne? Akkor olvasd el te gyökér.

Amúgy meg elég sok zenészt inspirált és lehet azért is belekerült.

Vagy csak azért hogy ne csak ilyen majmokat legyenek a könyvben hanem legyen benne egy igazi zenész is

2010. nov. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Divat majmok válasza nem érdekel!!!! és ne szoljálbe mert rosszul jársz!!!!!!!!!!!!!
2010. nov. 13. 11:15
 10/14 anonim ***** válasza:
a kis rockerf@szi bedurvul, vigyazzatok :))
2011. febr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!