Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jeanine Frost Cat és Bones...

Jeanine Frost Cat és Bones sorozatának hány része lesz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 00:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
most kötöttek szerződést a hosszabbításhoz. Így asszem most lesz a 7, v. 9........ most nem ugrik be :DDDD Délután megkérdezem a benfentest :P
2011. szept. 1. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyenlőre a 4.-ig van meg Magyarországon de hassunk már valahog yoda az Ulpius háznak hogy fürgébben azzal a megjelenéssel...és még a facebook oldalra se raknak ki róla eg yképet se azt csoda ha nem veszik...


A 4 és felediket nemtom megjelentetik-e úgy tudom 8 biztos lesz, csak megjelenjen magyarul is...

2011. szept. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9, megkérdeztem, és igen, nem biztos, h megjelenik itthon mind :S A 4. most fog megjelenni itthon
2011. szept. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Muszáj, hogy megjelenjen magyarul mindegyik:S El sem hiszem, hogy ilyenek a kiadók, ha már elkezdik legalább folytassák! A kedvenc sorozatom!! Nagyon örülnék ha mind a 9 megjelenne.
2011. szept. 2. 15:25
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy most olvastam, hogy az írónó nem csak Bonesról meg Catről fog írni könyvet, hanem Cat anyjáról és barátnőjéről is akar írni könyvet.
2011. szept. 2. 15:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Na szóval úgy áll a dolog,hogy az USA-ban tuti,h lesz 9 rész. Magyarul hivatalosan 4 van,de egyébként rajongói fordításban (ezek nagyon jó minőségű fordítások) már meg van az 5 is ill. Mecheres könyve, Speda és Denise egy 4és 5 között játszódó novella és,úgy tudom,hogy most jelenik majd meg amerikában a 6 amit szintén fognak fordítani. A magyar kiídóval,hogy kehetne fel venni a kapcsolatot,h ne tököjenek annyit a könyvel?
2011. szept. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok!! Vlad is kap egy könyvet!!!!:D
2011. szept. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Engem is érdekelne, hogy hogyan lehet felvenni a kapcsolatot a kiadóval együttes erővel megsürgetheténk a dolgot :D
2011. szept. 4. 16:38
 9/11 anonim ***** válasza:

Ulpius háznak van facebook oldala illetve a honlapon is adtak meg elérhetőséget...


A facebook oldalon csesznek kitenni a sorozatot, és még kérdezni is nehéz...bombázzuk az e-mail címet :D


Am a szereplőknek van külön könyvük? :D hú...én am hivatalosba olvastam a 4-et már emgvan :D

2011. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bizony ám!!!! Van néhány szereplőnek is saját könyve!!!!!!!!!!!YD
2011. szept. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!