Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mleyik könyvet ajáljátok?

Mleyik könyvet ajáljátok?

Figyelt kérdés

Mondtak 4 könyvet a suliban, 1-et kell választanunk, amelyiket el kell olvasnunk majd elég komoly elemzést kell irnunk rola. Nem nagyon tudok választani. Melyiket ajálanátok legjobban egyrészt maga a könyv tipusára, hogy jó könyv-e másrészt, hogy mennyire nehéz róla elemzést irni.

Katona József - Bánk Bán

Örkény istván - tóthék

Spiró györgy - koccanás

Friedrich Duremant - az öreg hölgy látogatása

(a tanár azt mondta, hogy ő a Bánk Bán nem annyira ajálja.)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 5. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:

én a Tótékat ajánlom, könnyen olvasható, elég élvezetes, de azért mégis van mondandója...

Bánk Bán elég nehezen olvasható, bár nálunk kötelező olvasmány és érettségi tétel volt, így mindenkinek el kellett olvasni.

Spiró no comment...én nem tanítanám, és nem is engedném kiadni a könyveit, de ez csak az én véleményem :D

Duremant-ot nem olvastam :D

2011. szept. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bizony, Örkény-t válassz!
2011. szept. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is Örkényre szavazok :)
2011. szept. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Örkény. Azon lehet jókat kacagni :D
2011. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bánk bánt, és a Tóthékat olvastam csak, ezek voltak kötelezők. Nekem a Tóthék kimondottan tetszett, én is azt ajánlom :)
2011. szept. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!