Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok valamilyen könyvet...

Ajánlanátok valamilyen könyvet? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A barátnőmnek most lesz a 18.szülinapja,és szeretnék neki valamilyen könyvet venni krimi,kaland,horror műfajokon belül. Valamilyen könyv ami tetszett nektek? Bestsellerek?
2011. szept. 6. 18:08
 1/6 A kérdező kommentje:
u.i.: idáig ilyen Twilight tetszett neki, a Parfüm, a Burok ...
2011. szept. 6. 18:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg Stephen King, vagy Agatha Christie könyvek!!!
2011. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Stephen King annyira nem jött be neki,inkább nekem :D

gondoltam én is Agatha Christiere,de nem tudom még

am köszi a választ

és vmi konkrét könyvet nem tudnál ajánlani?

2011. szept. 6. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Shannon Hale: A suttogó

Talán Gyűrűk Ura vagy Maigret könyvek.

Ha Agatha Christie, akkor ajánlom: Gyilkosság Mezopotámiában, vagy Gyilkosság a Níluson.

2011. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereti Shakespeare-t, akkor ott a Shakespeare titok, ami egy krimi és Shakespeare egy elveszett darabjáról szól a mai jelenben. Én ezt kaptam a barátnőmtől a 18. szülinapomra.

Aztán ott van az Édeségek kicsiny boltja, és a Szirmok a hamuban. Ezek összetartoznak, de nem olyan drágák, ezeket vagy nyolcszor elolvastam.

Ha szereti a klasszikusokat, akkor a Jane Eyre-t, vagy ha szereti az elgondolkodtató könyveket, akkor Jodi Picoulttól bármit, főleg a 19 percet, vagy a Szívtől szíviget, esetleg a Törékenyt. Ezek etikai és emberi témákat taglalnak izgalmas regény formájában. A 19 perc például egy iskolai merényletről és az utána való tárgyalásról szól, a Szívtől szívig pedig egy szívbeteg kislányról, akinek felajánlja a saját szívét a nővérét megölő gyilkos.

Ha szereti a Csokoládé című filmet, akkor Joanne Harristől melegen ajánlom mondjuk a Szent Bolondokat, vagy a Partvidékieket. Cecelia Aherntől a Talált tárgyak országa és a Bennem élsz nagyon jó, Marian Keyestől a Szusi kezdőknek a kedvencem.

2011. szept. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ott van még J. R. Ward Fekete tőr testvériség sorozata, ami vámpírokról szól. De ezzel vigyázz, mert már most nyolc részes, és még lesz belőle :)
2011. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!